Prostamol Uno, 320 mg, kapsułki, (import równoległy), AN Ph, 30 szt
40.89 zł

Prostamol Uno, 320 mg, kapsułki, (import równoległy), AN Ph, 30 szt

Prostamol Uno, 320 mg, kapsułki, (import równoległy), AN Ph, 30 szt
Ostatnia cena produktu
40.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Jest to lek, który łagodzi dolegliwości zwiazane z przerostem prostaty występujące przy oddawaniu moczu, jak np. słaby strumień moczu, parcie na mocz, częstomocz, częste oddawanie moczu w nocy.

Skład

Każda kapsulka zawiera : 320mg wyciągu z owoców boczni pilkowanej. A także : sukcynylowana żelatyna, glicerol, woda oczyszczona, tytanu dwutlenek, żelaza tlenek czarny, czerwień koszenilowa.

Dawkowanie

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej to zazwyczaj stosowana dawka to 1 kapsułka na dobę. Kapsułki nalerzy przyjmować codziennie o tej samej porze, po posiłku. Kapsułki należy połykać w całości popijając odpowiednią ilością płynu.

Wskazania

Stosuje się w leczeniu zaburzeń oddawania moczu wystepujących w początkowym stadium łagodnego rozrostu gruczołu krokowego.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Dowiedz się więcej o imporcie równoległym

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Prostamol Uno - Serenoa repens (Sabal serrulata) - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z owoców boczni piłkowanej

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe

Specjalności:

Medycyna rodzinna Urologia

Działanie :

łagodzi objawy łagodnego rozrostu gruczołu krokowego

Wskazania:

I i II stadium przerostu gruczołu krokowego. Zaburzenia oddawania moczu przy łagodnym przeroście gruczołu krokowego. Zaleganie moczu z objawami zapalenia pęcherza.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie. Preparat przyjmować po posiłku popijając niewielką ilością wody. Preparat przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko zaburzenia żołądkowo-jelitowe.