Dierol Forte, (Di-Erol SbC), proszek dla dzieci i niemowląt, 100 saszetek
170.90 zł

Dierol Forte, (Di-Erol SbC), proszek dla dzieci i niemowląt, 100 saszetek

Dierol Forte, (Di-Erol SbC), proszek dla dzieci i niemowląt, 100 saszetek
Ostatnia cena produktu
170.90 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Prebiotyk di-erol SbC poleca się osłonowo u niemowląt i dzieci szczególnie przy stosowaniu antybiotyków i podczas biegunki.

Skład

Saccharomyces boulardii, maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

1 saszetka zawiera:
saccharomyces boulardii 250 mg 5 x 109 CFU** (5 miliardów)

** jednostki tworzące kolonię. ilość gwarantowana w momencie pakowania

Właściwości

Saccharomyces boulardii chroni i wspomaga odbudowę naturalnej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego poprzez ograniczenie działania różnych patogennych mikroorganizmów i wydzielanych przez nie toksyn.
Korzystny wpływ Saccharomyces boulardii na zdrowie oraz bezpieczeństwo stosowania zostało potwierdzone w licznych badaniach klinicznych.

Przeznaczenie

Produkt do stosowania w antybiotykoterapii osłonowo razem z antybiotykiem w celu zmniejszenia ryzyka skutków ubocznych oraz w każdej biegunce: rotawirusowej, pasożytniczej, bakteryjnej (również profilaktycznie). Dierol® zastosowany razem z antybiotykiem skutecznie ochroni układ pokarmowy oraz odbuduje naturalną florę jelitową. Zmniejsza ryzyko wystąpienia biegunki poantybiotykowej. Dierol® działa w każdej biegunce. Usuwa patogeny i toksyny będące przyczyną biegunki, wspomaga i odbudowuje naturalną mikroflorę jelitową. Skraca czas trwania biegunki o 2 dni.

Sposób użycia

1 saszetka dziennie.

Zawartość saszetki należy rozpuścić w wodzie lub dodać do spożywanego pokarmu. Należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus