MAM, zestaw łyżeczek do karmienia, 1 szt
15.19 zł

MAM, zestaw łyżeczek do karmienia, 1 szt

MAM, zestaw łyżeczek do karmienia, 1 szt
Ostatnia cena produktu
15.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Zestaw łyżeczek do karmienia. Idealnie pasuje do małych ust dziecka. Wyjątkowa dbałość o szczegóły i solidne wykonanie. Opracowana w oparciu o badania medyczne, wykorzystuje najnowsze technologie. Dzięki temu produkty MAM są tak wyjątkowe, ponieważ spełniają najwyższe wymagania i oczekiwania rodziców, a maluchom zapewniają udany, bezpieczny start w życie. Karmienie za pomocą zestawu łyżeczek MAM jest doskonałym sposobem, aby przyzwyczaić dzieci do spożywania posiłków stałych. Wyjątkowy design, praktyczna forma i piękne kolory sprawiają, że karmienie staje się dziecinnie łatwe - zwłaszcza przy tak dynamicznym tempie codziennego życia dziecka.

Innowacja:
Idealnie dopasowana do niewielkich rozmiarów ust dziecka, pozwala odpowiednio porcjować posiłek.

Łatwość w użyciu:

Uchwyt został zaprojektowany specjalnie tak, aby osoba dorosła nie miała problemów z utrzymaniem łyżeczek w dłoni.

Funkcjonalne wykonanie:

Dzięki odpowiedniej długości rączki, można z łatwością dokładnie opróżnić nawet głębokie słoiczki/naczynia z pożywieniem.

4 m +
PBA free

Uwagi i środki ostrożności

Można myć w zmywarce do 65°C.
Można podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 941 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h