Curarti, tabletki, 15 szt
40.79 zł

Curarti, tabletki, 15 szt

Curarti, tabletki, 15 szt
Ostatnia cena produktu
40.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat polecany w stanach zużycia i zapalenia stawów, porannej sztywności stawów i w innych związanych z tym problemach.

Składniki

Ekstrakt etanolowy z kurkumy- 32,65mg, mikrokrystaliczna celuloza- 281,35mg, dwufosforan wapnia- 90mg, węglan wapnia- 80mg, jedno- i dwuglicerydy kwasów tłuszczowych- 8mg, roślinny stearynian magnezu- 5mg, kwas askorbinowy- 3mg.

w 100g:
Węglowodany-  74,57g
Tłuszcze- 2,41g
Białka- 0,6g
Wartość energetyczna- 1356,5kJ= 319,9kcal

Właściwości składników

Kurkuma działa na różnych poziomach. Wpływa na uwolnienie mediatorów zapalnych, co umożliwia aktywowanie naprawy chrząstki przez chondrocyty. Hamuje także selektywnie ścieżkę cyklooxygenazy-2. Oznacza to, że cyklooxygenaza- 1 nie jest zakłócona, a więc unika się podrażnienia żołądka. Oba te działania prowadzą do znacznej poprawy problemów stawowych.

Zużycie i zapalenie stawów, poranna sztywność stawów i inne związane z tym problemy.

Zalecane dzienne spożycie

W przypadku sporadycznych dolegliwości przyjmować doraźnie w miarę potrzeby 2-3 tabletki dziennie, popijając szklanką wody. Podtrzymująco- 1 tabletkę dziennie, popijając skzlanką wody.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Curarti - zastosowanie i działanie

Skład:

kłącze kurkumy

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki łagodzące stany zapalne

Wskazania:

Suplement diety. Bóle stawów, urazy sportowe, nadwyrężenie mięśni.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie. W stanach ostrych można przyjmować 2 tabletki dla uzyskania szybszego efektu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.