Euphoria, tabletki, 20 szt
42.98 zł

Euphoria, tabletki, 20 szt

Euphoria, tabletki, 20 szt
Ostatnia cena produktu
42.98 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Ma wpływ na poprawę stanu umysłu i motywacji, nastroju, napięcia umysłu (krótszy czas reakcji), sprawności zachowań intelektualnych w testach pamięci i koncentracji.

Składniki

(805mg): standaryzowane kakao ekstrakt- 21,87mg, celuloza- 104,13 mg, dwufosforan wapnia- 25mg, powidon- 20mg, standaryzowany nadkrytyczny ekstrakt z herbaty- 625mg, stearynian magnezu- 5mg, kwas stearynowy- 4mg.

W 100g:
Węglowodany- 10,63%
Tłuszcze- 1,60%
Białka- 78,62%

Wartość energetyczna: 371kcal= 157kJ

Właściwości składników

Uczucie zniechęcenia, brak motywacji do działania, zmęczenie lub apatia. Można ją także stosować dla zwiększenia energii fizycznej, libido, energii umysłu lub poprawy koncentracji.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletkę dziennie popić dużą szklanką wody. W razie konieczności przyjąć druga tabletkę.

 

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować podczas ciąży ani karmienia piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 939 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Euphoria - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z kakao wyciąg z herbaty

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wpływające korzystnie na samopoczucie uzupełnia dietę w składniki wspomagające pamięć i koncentrację

Wskazania:

Suplement diety. Uczucie zniechęcenia, brak motywacji do działania, zmęczenie, apatia. Preparat można stosować także w stanach zwiększonego wysiłku fizycznego i umysłowego, osłabienia pamięci i koncentracji.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletkę dziennie, najlepiej rano, popijając dużą ilością wody. Jeśli to konieczne, można wziąć drugą tabletkę.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.