Magnez z Vit. B6, tabletki, 50 szt
8.99 zł

Magnez z Vit. B6, tabletki, 50 szt

Magnez z Vit. B6, tabletki, 50 szt
Ostatnia cena produktu
8.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Magnez działa wzmacniająco w stanach zmęczenia, zmniejszonej wydolności fizycznej i psychicznej, osłabienia organizmu. Zawartość witaminy B6 ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego.

Składniki

Tlenek magnezu (magnesium oxide) 500 mg, Vitamina B6: 5 mg (Pyridoxine HCl), stearynian magnezu 5 mg - (substancja przeciwzbrylająca), maltodekstryna 390 mg (substancja wypełniająca), metyloceluloza - stabilizator, laktoza - stabilizator, celuloza mikrokrystaliczna - stabilizator, (hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza) 30 mg - otoczka, barwnik (E-102)

Właściwości składników

Magnez jest aktywatorem wielu enzymów i reguluje przepływ jonów w komórce, zmniejsza pobudliwość nerwowo-mięśniową, działa uspokajająco oraz wpływa korzystnie na proces krzepnięcia krwi. Witamina B6 jest niezbędna w przemianach aminokwasów, bierze udział w metabolizmie węglowodanów i lipidów oraz powstawaniu hemoglobiny, zwiększa wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Witamina B6 zmniejsza wydalanie magnezu z organizmu.

  • w stwierdzonych niedoborach magnezu
  • w zwiększonej podatności na stres
  • przy intensywnym wysiłku fizycznym
  • nadpobudliwości nerwowej
  • w okresie nauki, nasilonej pracy umysłowej

Zalecane dzienne spożycie

1 - 2 tabletki dziennie

Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 939 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h