Leumaxin, tabletki, 30 szt
25.79 zł

Leumaxin, tabletki, 30 szt

Leumaxin, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
25.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Leumaxin zawiera AKBA (kwas acetylo-keto-beta-bosweliowy), którego regularne stosowanie promuje zdrową reakcję organizmu na często powracające stany zapalne.

Składniki

Fosforan wapnia (substancja wypełniająca), celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z Boswellia serrata, opadry II (substancja glazurująca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), liofilizat kolagenu typu II.

Wyciąg z Boswellia serrata 100 mg
Liofilizat kolagenu typu II 25% 0,4 mg

Właściwości składników

Produkt nowej generacji wspomagający prawidłowe funkcjonowanie części chrzęstno - stawowych szkieletu kostnego łączący dwa innowacyjne przebadane klinicznie składniki.

Produkt Leumaxin polecany jest osobom starszym mającym problemy z poruszaniem się oraz osobom w trakcie rekonwalescencji po urazach i kontuzjach.

Zalecane dzienne spożycie

Zaleca się przyjmowanie 1-2 tabletki dziennie przed lub w trakcie posiłku. Popić wodą.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Leumaxin - zastosowanie i działanie

Skład:

liofilizat kolagenu typu II wyciąg z Boswellia serrata

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wzmacniające chrząstkę stawową

Wskazania:

Suplement diety. Uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie części chrzęstno-stawowych szkieletu kostnego. Preparat polecany m.in. osobom starszym mającym problemy z poruszaniem się oraz osobom w trakcie rekonwalescencji po urazach i kontuzjach.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 tabletki dziennie przed lub w trakcie posiłku. Popić wodą. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.