Nosa-vir, spray do nosa, 200 dawek
16.59 zł

Nosa-vir, spray do nosa, 200 dawek

Nosa-vir, spray do nosa, 200 dawek
Ostatnia cena produktu
16.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Produkt z datą ważności 31.03.2012.

Skład

mikronizowana celuloza w proszku.

Działanie

Wspomaga błony śluzowe nosa oraz zatrzymuje wirusy, które dostają sie do organizmu przez nos. Działa po juz po 15 minutach.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Dokładnie oczyścić nos. Rozpylić preparat do każdego nozdrza energicznie ściskając butelkę, wykonując jednocześnie delikatny wdech nosem. Stosować kilka razy dziennie w zależności do potrzeb.

Uwagi

Może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Nosa-vir - zastosowanie i działanie

Skład:

mikronizowana celuloza w proszku

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

ochronne

Wskazania:

Preparat polecany w okresach występowania infekcji wirusowych w celu ograniczenia ryzyka wnikania wirusów do organizmu przez nos.

Dawkowanie:

Donosowo. Stosować kilka razy dziennie w zależności do potrzeb.Dokładnie oczyścić nos. Rozpylić preparat do każdego nozdrza energicznie ściskając butelkę, wykonując jednocześnie delikatny wdech nosem. Preparat działa już po 15 minutach. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Preparat może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.