Clearblue, test ciążowy, 1 szt, (CB6)
22.09 zł

Clearblue, test ciążowy, 1 szt, (CB6)

Clearblue, test ciążowy, 1 szt, (CB6)
Ostatnia cena produktu
22.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Wczesne przeprowadzenie testu

Clearblue zaleca wykonanie testu w dniu spodziewanego wystąpienia miesiączki lub później. Jednakże poziom hormonu ciążowego gwałtownie wzrasta we wczesnych stadiach ciąży i test Clearblue można wykonać do 4 dni przed spodziewanym wystąpieniem miesiączki.

1. Przeprowadź test

Jeśli przeprowadzasz test przed terminem spodziewanego wystąpienia miesiączki, użyj pierwszego porannego moczu. Przytrzymaj zmieniającą kolor końcówkę w strumieniu moczu przez 5 sekund. Końcówka szybko przybierze kolor różowy, wskazując, że mocz jest absorbowany. Przytrzymaj końcówkę w strumieniu moczu przez pełne 5 sekund.

2. Poczekaj

W okienku kontrolnym pojawi się niebieska linia wskazująca, że test zadziałał. Odczytaj wynik testu po 2 minutach.

3. Sprawdź swój wynik

W okienku odczytu będzie widać jednoznaczny wynik. Jeśli wynik jest negatywny "brak ciąży", a miesiączka nadal nie występuje, należy ponownie wykonać test.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h