Afrin Pure Sea Isotonic Baby, spray, higiena nosa, 25 ml
20.94 zł

Afrin Pure Sea Isotonic Baby, spray, higiena nosa, 25 ml

Afrin Pure Sea Isotonic Baby, spray, higiena nosa, 25 ml
Ostatnia cena produktu
20.94 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Spray przeznaczony do higieny nosa.

Skład

naturalna, sterylizowana, wolna od środków chemicznych woda morska.

Działanie

  • przywraca swobodne oddychanie, oczyszcza i nawilża nos dziecka,
  • oczyszcza z wydzielin, alergenów, bakterii, wirusów.

Uwagi

300 dawek. Po pierwszym użyciu ważna 28 dni.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 902 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Afrin Pure Sea Isotonic Baby - zastosowanie i działanie

Skład:

izotoniczny roztwór wody morskiej

Postać:

aerozol do nosa

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Pediatria Otolaryngologia

Działanie :

nawilżające oczyszczające

Wskazania:

Niedrożność nosa (przeziębienie, nieżyt nosa czy zapalenie zatok), nawilżanie wysuszonej błony śluzowej nosa, codzienna higiena nosa niemowląt i dzieci.

Dawkowanie:

Donosowo. Dzieci i niemowlęta: jedna dawka do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie. U niemowląt zalecane jest stosowanie Afrin Pure Sea Isotonic Baby przed posiłkiem lub karmieniem, ponieważ udrożnienie nosa ułatwia połykanie bez powietrza, dzięki czemu unika się dolegliwości związanych z połykaniem powietrza. Uwaga! Po pierwszym użyciu preparat Afrin Pure Sea Isotonic Baby można używać przez 28 dni. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus