Digella błonnik, proszek, smak naturalny, 120 g
8.90 zł

Digella błonnik, proszek, smak naturalny, 120 g

Digella błonnik, proszek, smak naturalny, 120 g
Ostatnia cena produktu
8.90 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Błonnik jest naturalnym I często pomijanym składnikiem naszej diety. Zalecane spożycie błonnika w codziennej diecie wynosi 20 - 40 g dziennie. Suplement diety Digella Błonnik jest nowoczesnym preparatem zawierającym Prebiotyki korzystnie wpływające na układ pokarmowy. Zawarte w preparacie rożne rodzaje błonnika regulują rytm wypróżnień usprawniając pracę jelit oraz wspomagają prawidłową przemianę materii.

 

Składniki

Dzienna porcja 10 g 20 g
Mąka owsiana ekstrudowana 6,2 g 12,5 g
Psyllium 1,0 g 2,0 g
Błonnik burakowy 0,8 g 1,6 g
Pektyna z jabłka 0,8 g 1,6 g
Fruktooligosacharydy 0,8 g 1,6 g
Dextrooligosacharydy 0,4 g 0,8 g

Mąka owsiana, ekstrudowana, psyllium, błonnik burakowy, pektyna jabłkowa, fruktooligosacharydy, dextrooligosacharydy, mieszanka substancji słodzących (aspartam, acesulfam k, sól sodowa kwasu cyklaminowego, suklaroza, sól sodowa sacharyny, neohesperydyna DC).

Zalecane dzienne spożycie

2 - 4 czubatych łyżeczek (w zależności od indywidualŹni potrzeby) w ciągu dnia. Należy wymieszać 1 czubatą łyżeczkę (ok. 5 g proszku) w 1 szklance wody lub mleka i od razu wypić, najlepiej przed posiłkiem. Suplement diety Digella Błonnik może być również spożywany bezpośrednio z łyżeczki lub dodawany do innych napojów lub potraw (sok, jogurt, płatki zbożowe Itp.) tworząc zdrowy i smaczny posiłek.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.
Produkt nieodpowiedni dla chorych na fenyloketonurię i celiakię.

Produkt spożywany w nadmiernej ilości może powodować efekt przeczyszczający.

Nie należy podawać dzieciom poniżej 3 roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Digella błonnik - zastosowanie i działanie

Skład:

mąka owsiana ekstrudowana psyllium błonnik burakowy pektyna z jabłek fruktooligosacharydy dextrooligosacharydy

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna Gastroenterologia

Działanie :

uzupełnia dietę w błonnik

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w błonnik. Preparat polecany przy trudnościach z wypróżnianiem, skłonności do zaparć, wspomagająco podczas kuracji odchudzających.

Dawkowanie:

Doustnie. 2 - 4 czubate łyżeczki, w zależności od indywidualnych potrzeb. Należy wymieszać 1 czubatą łyżeczkę (ok. 5 g proszku) w 1 szklance wody lub mleka i od razu wypić, najlepiej przed posiłkiem. Preparat Digella Błonnik może być również spożywany bezpośrednio z łyżeczki lub dodawany do innych napojów lub potraw (sok, jogurt, płatki zbożowe). Nie podawać dzieciom poniżej 3 roku życia.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Spożywanie nadmiernej ilości preparatu może powodować efekt przeczyszczający.

Poinformuj lekarza:

Gdy chorujesz na fenyloketonurię i celiakię.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.