Vitamin K, kapsułki, 80 szt
54.89 zł

Vitamin K, kapsułki, 80 szt

Vitamin K, kapsułki, 80 szt
Ostatnia cena produktu
54.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Witamina K dla dzieci.
Witamina K jest jedną z witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Jest ona odpowiedzialna za utrzymanie prawidłowego stężenia czynników krzepnięcia (II, VII, IX, X), jest również osteokalcyny, osteopontyny, osteonektyny - czyli niezbędna zarówno dla właściwej krzepliwości krwi jak i dla gospodarki wapniowej i mineralizacji tkanek. Jest także bardzo ważna dla właściwej pracy układu immunologicznego.
Podawanie preparatu Vitamin K nie zastępuje podania witaminy K w jednorazowej dawce po urodzeniu w szpitalu.

Skład

Otoczka: żelatyna spożywcza, substancja utrzymująca wilgotność - glicerol, zawartość: olej MCT (średniołańcuchowe trój glicerydy), substancja utleniająca - mieszanina tokoferoli, witamina K1.

1 kapsułka zawiera 25 µg witaminy K1.

Sposób użycia

1 raz dziennie 1 kapsułkę.
należy przekręcić i oderwać końcówkę, a następnie wycisnąć zawartość do buzi dziecka lub ściągniętego pokarmu matki. Zachować ostrożność przy podawaniu, aby dziecko nie połknęło kapsułki.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h