Litozin forte, kapsułki, 220 szt.
95.59 zł

Litozin forte, kapsułki, 220 szt.

Litozin forte, kapsułki, 220 szt.
Ostatnia cena produktu
95.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

LitoZin Forte to jedyny na rynku preparat wyłącznie na bazie dzikiej róży. Dzięki unikalnej metodzie produkcji dzika róża zachowuje wyjątkowe właściwości, które mogą być rozwiązaniem na dolegliwości stawowe.

Składniki

Jedna kapsułka zawiera:
750 mg proszku otrzymanego ze specjalnej odmiany dzikiej róży (Rosa canina) o wysokiej zawartości galaktolipidu GOPO (minimum 195 μg GOPO w chwili produkcji) oraz żelatyna.

Właściwości składników

Regularne stosowanie LitoZin Forte przyczynia się do utrzymania sprawności stawów podczas codziennych czynności takich jak: chodzenie (np. po schodach), siadanie i wstawanie, zdejmowanie i wkładanie garderoby.

Suplement diety LitoZin Forte zalecany jest osobom chcącym utrzymać sprawność stawów, w tym osobom starszym i z nadwagą.

Zalecane dzienne spożycie

2 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem. Przez pierwsze 4 tygodnie stosowania preparatu LitoZin Forte zaleca się następujące dawkowanie:
3 kapsułki rano i 3 kapsułki wieczorem.

Efekty stosowania preparatu LitoZin Forte zauważalne są zazwyczaj po 3- 5 tygodniach stosowania. Zaleca się stosować preparat LitoZin Forte nie krócej niż 2-3 miesiące. Kapsułki należy przyjmować podczas posiłków.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

LitoZin Forte nie wykazuje działań niepożądanych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h