Profylin, żel z fluorem, 85 ml
23.21 zł

Profylin, żel z fluorem, 85 ml

Profylin, żel z fluorem, 85 ml
Ostatnia cena produktu
23.21 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

Fluorek sodowy, woda oczyszczona, gliceryna, fosforan sodowy, ksylitol, dwuwęglan sodowy, guma ksantanowa, dziurawiec, guma celulozowa, mentol, metyloparaben, propyloparaben.

Działanie

Nawilża jamę ustną. Przynosi ulgę również w przypadku zaawansowanej suchości jamy ustnej.  Zawiera substancje, które neutralizują
wytwarzane w jamie ustnej przez bakterie i pomaga zapobiegać próchnicy zębów.
Dla lepszego zdrowia jamy ustnej.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Stosować 2-4Żel aplikuje się w jamie ustnej poprzez naciśnięcie pompki dozującej i rozprowadza językiem. Nadmiar należy wypluć po kilku minutach. Należy razy dziennie lub zgodnie z zaleceniem lekarza. Nie podawać dzieciom poniżej 12 roku życia bez zalecenia lekarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Profylin (żel) - zastosowanie i działanie

Skład:

fluorek sodu karboksymetyloceluloza ksylitol dwuwęglan sodowy fosforan sodowy mentol dziurawiec

Postać:

żel

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Stomatologia ogólna Medycyna rodzinna

Działanie :

stymuluje naturalne wydzielanie śliny pomaga zapobiegać próchnicy

Wskazania:

Zmniejszony poziom wydzielanej śliny. Uczucie suchości i szorstkości w jamie ustnej, problemy z mówieniem, przeżuwaniem i połykaniem, problemy ze snem spowodowane dyskomfortem w jamie ustnej.  

Dawkowanie:

Żel aplikuje się w jamie ustnej poprzez naciśnięcie pompki dozującej, a następnie rozprowadza się językiem wewnątrz jamy ustnej. Nadmiar należy wypluć po kilku minutach. Nie połykać. Należy stosować 2-6 razy dziennie lub zgodnie z zaleceniem lekarza.