Scholl, plaster na odciski na palcach, 4 szt
6.39 zł

Scholl, plaster na odciski na palcach, 4 szt

Scholl, plaster na odciski na palcach, 4 szt
Ostatnia cena produktu
6.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Scholl - plaster na odciski na palcach:

Skład

1 g plastra leczniczego zawiera: substancję czynną: kwas salicylowy 400 mg, substancje pomocnicze: eter poliwinyloalkoidowy (20 - 28), eter poliwinyloalkoidowy (121 - 130), tytanu dwutlenek (E 171), parafina ciekła, lowinox TBM6, żelaza tlenek czerwony (E 172), żelaza tlenek czarny (E 172).

Opakowanie zawiera:

  • 4 plastry lecznicze w saszetce,
  • 4 plastry ochronne w saszetce.

 

Dawkowanie

Przed zastosowaniem plastra należy dokładnie umyć i wysuszyć stopy. Nałożyć na odcisk plaster leczniczy (brązowy krążek) powierzchnią klejącą, nastepnie nakleić plaster ochronny. Plastry wymieniąć codziennie do czasu, kiedy będzie można usunąć zmiękczony naskórek. Nie stosować dłużej niż 2 tygodnie.

Wskazania

Usuwanie zrogowaciałego naskórka - odcisków.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować w nadwrażliwości na kwas salicylowy lub na którykolwiek ze składników leku. Nie stosować u pacjentów z cukrzycą lub z zaburzeniami krążenia. Nie należy stosować, jeśli odcisk lub skóra w otoczeniu odcisku jest uszkodzona lub zmieniona zapalnie.
Nie stosować u dzieci poniżej 16 lat bez zalecenia lekarza.

Działania niepożądane

Może wystąpić miejscowe podrażnienie i stan zapalny skóry.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h