Vitasteron Max, kapsułki, 2 szt
Vitasteron Max, kapsułki, 2 szt
0.00 zł

Vitasteron Max, kapsułki, 2 szt

Vitasteron Max, kapsułki, 2 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety Vitasteron Max to najlepszy sposób na zwiększenie doznań i znaczącą poprawę życia erotycznego. Jest niezastąpionym wsparciem dla mężczyzn, którzy w wyniku stresu związanego ze stylem życia potrzebują naturalnego wzmocnienia, zwiększonej wydolności i większej pewności siebie.

Składniki

(1 tabletka):
L-arginina 150 mg, wyciąg z buzydanka ziemnego 150 mg, ekstrakt z żeń-szenia właściowego 100 mg, żelatyna, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

Właściwości składników

Wspomaga sprawność seksualną nie powodując samoistnych wzwodów. Preparat szybko i skutecznie wspomaga sprawność seksualną, podnosi libido, korzystnie wpływa na jakość oraz długość erekcji.

L-arkinina - aminokwas będący prekursorem tlenku azotu, poprawia ukrwienie i ułatwia erekcję. Możne działać korzystnie w przypadku zaburzeń wzwodu. Arginina jest także niezbędna do produkcji nasienia. Połączenie ekstraktów z żeń-szenia i buzdyganka wpływa na zwiększenie popędu oraz ogólną wydolność fizyczną.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka 30 minut przed stosunkiem, popić wodą. Nie przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, nie wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu.

Producent

VITADIRECT

Cechy produktu
PRODUCENT

Vitasteron Max - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z żeń-szenia L-arginina wyciąg z buzdyganka ziemnego

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Seksuologia

Działanie:

wspomaga sprawność seksualną mężczyzny

Wskazania:

Suplement diety. Dla mężczyzn pragnących wspomóc swoją sprawność seksualną. Preparat nie powoduje samoistnego wzwodu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułkę należy zażyć na około 30 minut przed planowanym stosunkiem. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.