Enterosgel, zawiesina do stosowania wewnętrznego, 225 g
59.79 zł

Enterosgel, zawiesina do stosowania wewnętrznego, 225 g

Enterosgel, zawiesina do stosowania wewnętrznego, 225 g
Ostatnia cena produktu
59.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Preparat pomocny zwłaszcza przy detoksykacji organizmu, przy różnorakich kłopotach trawiennych i jelitowych, problemach z wątrobą, woreczkiem żółciowym, nerkami oraz przy problemach skórnych.

Składniki

Hydrożel kwasu metylokrzemowego 70%, woda 30%.

Właściwości składników

Absorbuje średniocząsteczkowe substancje toksyczne oraz usuwa uboczne produkty metabolizmu z jelita grubego i krwi, poprawia czynność jelita grubego, wątroby, trzustki, nerek, korzystnie wpływa na błonę śluzową żołądka i jelit, na jakość krwi i moczu oraz odporność organizmu. Nie wchłania się.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli - 1 czubata łyżeczka do herbaty 3x dziennie, dzieci powyżej 5 roku życia 1/2 łyżeczki od herbaty  3x dziennie. Stosować na 1,5-2 godzin przed jedzeniem lub 2 godziny po jedzeniu i zażyciu leków. Zalecany okres stosowania 14 dni. Nie przekraczaćzalecanej dziennej dawki. Nie dla dzieci poniżej 5 roku życia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stwierdzono.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 937 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Enterosgel - zastosowanie i działanie

Skład:

hydrożel kwasu metylokrzemowego

Postać:

zawiesina doustna

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

adsorbujące wspomaga oczyszczanie organizmu

Wskazania:

Preparat polecany przy oczyszczaniu organizmu, przy różnorodnych kłopotach trawiennych i jelitowych, problemach z wątrobą, woreczkiem żółciowym, nerkami oraz przy problemach skórnych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 1 czubata łyżeczka do herbaty 3 razy dziennie. Dzieci powyżej 5 roku życia 1/2 łyżeczki do herbaty 3 razy dziennie. Stosować 1.5 -2 godzin przed jedzeniem lub 2 godziny po jedzeniu i zażyciu leków. Enterosgel może być stosowany jako zawiesina - starannie wymieszać w szklance z wodą i wypić lub bezpośrednio - połknąć odpowiednią ilość żelu i popić dużą ilością wody. Zalecany okres stosowania 14 dni. Nie podawać dzieciom poniżej 5. roku życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.