Zomarin 1000, kapsułki, 60 sztuk
22.89 zł

Zomarin 1000, kapsułki, 60 sztuk

Zomarin 1000, kapsułki, 60 sztuk
Ostatnia cena produktu
22.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety Zomarin 1000 zawiera unikalny zestaw olejów pochodzenia naturalnego bogatych w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z grupy Omega, które nie są wytwarzane przez organizm, dlatego powinny być dostarczane w pożywieniu lub suplementowane. Kompleksy Omega 3, Omega 6 i Omega 9 są ważne dla działania serca i układu krwionośnego, wspomagają obniżenie niekorzystnych trójglicerydów we krwi, utrzymaniu elastyczności naczyń krwionośnych oraz odporności organizmu. Witamina E wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne, neutralizuje wolne rodniki, co wpływa na opóźnienie procesów starzenia się organizmu.

Składniki

1 kapsułka zawiera:
olej z nasion lnu 329,20 mg, olej z ryb morskich 329,20 mg, olej z nasion ogórecznika 329,20 mg, witamina E, żelatyna, glicerol - stabilizator.

Zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych pochodzących ze wszystkich rodzajów olejów w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka):
Kwas omega 3 281 mg
EPA 59 mg
DHA 40 mg
Kwas oleinowy/Omega 6/ 59 mg
Kwas linolenowy/omega 9/ 72 mg
witamina E 10 mg

Zalecane dzienne spożycie

2 kapsułki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub bezpośrednio po nim.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu.
  • Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Zomarin 1000 - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas alfa-liponowy kwas eikozapantaenowy kwas dekozaheksanowy kwas oleinowy kwas linolenowy naturalna witamina E (tokoferol)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe

Wskazania:

Suplement diety. Uzupełnienie codziennej diety w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Preparat polecany w celu ochrony układu naczyniowo-sercowego, obniżenia poziomu trójglicerydów i tzw "złego" cholesterolu (LDL) jednocześnie zwiększając poziom cholesterolu "dobrego" (HDL ), normalizacji ciśnienia tętniczego, prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i immunologicznego, opóźnienia procesów starzenia się organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 kapsułki dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.