R-54, krople, wzmagające czynność mózgu, 50 ml
26.89 zł

R-54, krople, wzmagające czynność mózgu, 50 ml

R-54, krople, wzmagające czynność mózgu, 50 ml
Ostatnia cena produktu
26.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Krople wzmacianjące czynność mózgu

Skład

10 ml zawiera: Anacardium D6 1 ml, Arsenicum album D30 1 ml, Belladonna D12 1 ml, Gelsemium D12 1 ml, Kalium phosphoricum D6 1 ml, Lycopodium D30 1 ml, Phosphorus D6 1 ml, Sepia D8 1 ml. Pozostałe składniki: Ethanolum.

Dawkowanie

O ile lekarz nie zaleci inaczej, zażywać raz dziennie, 30 min przed posiłkiem, 5-10 kropli z małą ilością wody przez okres kilku tygodni.
Dzieciom w wieku szkolnym podawać po 5-8 kropli według powyższego schematu.

Wskazania

Wskazania wywodzą się z homeopatycznych obrazów składników leku. Należą do nich: osłabienie pamięci i koncentracji. Trudności szkolne.

Przeciwwskazania

Nie są znane.

Działania niepożądane

Nie są znane.
W początkowej fazie zażywania leku homeopatycznego istniejące dolegliwości mogą ulec przejściowo pogorszeniu. W takim przypadku zażywanie leku należy przejściowo przerwać i zasięgnąć porady lekarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

R-54 krople wzmagające czynność mózgu - zastosowanie i działanie

Skład:

Anacardium D6 Arsenicum album D30 Belladonna D12 Gelsemium D12 Kalium phosphoricum D6 Lycopodium D30 Phosphorus D6 Sepia D8

Postać:

krople

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

pomocniczo przy osłabieniu pamięci i koncentracji

Wskazania:

Pomocniczo w stanach osłabienia pamięci i koncentracji.

Dawkowanie:

Doustnie. O ile lekarz nie zaleci inaczej, zażywać 5-10 kropli z małą ilością wody raz dziennie, 30 minut przed posiłkiem przez okres kilku tygodni. Dzieciom w wieku szkolnym podawać po 5-8 kropli według powyższego schematu.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

W początkowej fazie stosowania leku homeopatycznego istniejące dolegliwości mogą przejściowo ulec pogorszeniu. W takim przypadku zażywanie leku należy przejściowo przerwać i zasięgnąć porady lekarza.