R-51, krople, przeciw nadczynności tarczycy, 50 ml
28.09 zł

R-51, krople, przeciw nadczynności tarczycy, 50 ml

R-51, krople, przeciw nadczynności  tarczycy, 50 ml
Ostatnia cena produktu
28.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Krople  przeciw nadczynności tarczycy.

Skład

10 ml zawiera: Belladonna D30 1 ml, Hekla Lava D12 1 ml, lodum D30 1 ml, Lapis albus D12 1 ml, Lycopus virginicus D12 1 ml, Natrium chloratum D30 1 ml. Pozostałe składniki: Ethanolum. Zawiera 36% alkoholu.

Dawkowanie

O ile lekarz nie zaleci inaczej, w pierwszym tygodniu zażywać 3 razy dziennie, 30 minut przed posiłkiem, po 5-10 kropli z małą ilością wody, w drugim tygodniu 2 razy dziennie po 5-10 kropli. Od trzeciego tygodnia wystarczy zażywać raz dziennie 5-10 kropli z małą ilością wody.
Dzieciom w wieku szkolnym podawać po 5-8 kropli według powyższego schematu.

Wskazania

Wskazania wywodzą się z homeopatycznych obrazów składników leku. Należą do nich: nadczynność tarczycy z drżeniem rąk i występowaniem potów.

Przeciwwskazania

W przypadku schorzeń tarczycy nie zażywać bez porady lekarza.

Działania niepożądane

Nie są znane.
W początkowej fazie zażywania leku homeopatycznego istniejące dolegliwości mogą ulec przejściowo pogorszeniu. W takim przypadku zażywanie leku należy przejściowo przerwać i zasięgnąć porady lekarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus