R- 9, krople, przeciwkaszlowe, 50 ml
40.09 zł

R- 9, krople, przeciwkaszlowe, 50 ml

R- 9, krople, przeciwkaszlowe, 50 ml
Ostatnia cena produktu
40.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Lek homeopatyczny.

Skład

10 ml zawiera: Belladonna D4 1 ml, Bryonia D3 1 ml, Coccus cacti D6 1 ml, Corallium rubrum D12 1 ml, Cuprum aceticum D12 1 ml, Drosera D4 1 ml, Ipecacuanha D6 1 ml, Spongia D6 1 ml, Sticta D4 1 ml, Thymus vulgaris ř 0,05 ml. Pozostałe składniki: Ethanolum.

Dawkowanie

O ile lekarz nie zaleci inaczej, w ostrych dolegliwościach zażywać co 30-60 minut po 5-10 kropli z małą ilością wody. W miarę poprawy zmniejszać częstotliwość zażywania leku do 4-6 razy dziennie.
Dzieciom podawać 3-4 razy dziennie: niemowlętom po 2-3 krople, małym dzieciom po 3-5 kropli, dzieciom w wieku szkolnym po 5-8 kropli rozcieńczonych wodą w łyżeczce do herbaty.

Wskazania

Wskazania lekarskie wywodzą się z homeopatycznych obrazów składników leku. Należą do nich: Nieżyty górnych dróg oddechowych, wspomagające leczenie w krztuśćcu.

Przeciwwskazania

W przypadkach schorzeń tarczycy nie stosować bez rady lekarza.

Działania niepożądane

Nie są znane.
W początkowej fazie zażywania leku homeopatycznego istniejące dolegliwości mogą ulec przejściowo pogorszeniu. W takim przypadku zażywanie leku należy przejściowo przerwać i zasięgnąć porady lekarza.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Problem

R- 9 krople przeciwkaszlowe - zastosowanie i działanie

Skład:

Belladonna D4 Bryonia D3 Coccus cacti D6 Corallium rubrum D12 Cuprum aceticum D12 Drosera D4 Ipecacuanha D6 Spongia D6 Sticta D4 Thymus vulgaris

Postać:

krople

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

łagodzi objawy kaszlu

Wskazania:

Nieżyty górnych dróg oddechowych. Wspomagające leczenie w krztuścu.

Dawkowanie:

Doustnie. O ile lekarz nie zaleci inaczej, w ostrych dolegliwościach zażywać co 30-60 minut po 5-10 kropli z małą ilością wody. W miarę poprawy zmniejszać częstotliwość zażywania leku do 4-6 razy dziennie. Dzieciom podawać 3-4 razy dziennie: niemowlętom po 2-3 krople, małym dzieciom po 3-5 kropli, dzieciom w wieku szkolnym po 5-8 kropli rozcieńczonych wodą w łyżeczce do herbaty.   Uwaga! W początkowej fazie zażywania leku homeopatycznego istniejące dolegliwości mogą ulec przejściowo pogorszeniu. W takim przypadku zażywanie leku należy przejściowo przerwać i zasięgnąć porady lekarza.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz zaburzenia czynności tarczycy (przypadkach schorzeń tarczycy nie stosować bez rady lekarza).