R- 3, krople, przeciw osłabieniu serca, 50 ml
26.89 zł

R- 3, krople, przeciw osłabieniu serca, 50 ml

R- 3, krople, przeciw osłabieniu serca, 50 ml
Ostatnia cena produktu
26.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Lek homeopatyczny.

Skład

10 ml zawiera: Arsenicum album D5 0,5 ml, Cactus D2 1 ml, Crataegus Ř 2 ml, Digitalis D3 1 ml, Kalium carbonicum D3 0,5 ml, Kalmia D3 1 ml, Phosphorus D5 1 ml, Scilla D2 1 ml, Spigelia anthelmia D3 1 ml, Strophanthus D3 1 ml.

Dawkowanie

O ile lekarz nie zaleci inaczej, zażywać 3-6 razy dziennie po 10 kropli z małą ilością wody.

Wskazania

Wskazania lekarskie wywodzące się z homeopatycznych obrazów składników leku. należą do nich: niewydolność serca o lekkim i średnim stopniu zaawansowania.
 

Przeciwwskazania

Nie są znane.

Działania niepożądane

W początkowej fazie zażywania leku homeopatycznego istniejące dolegliwości mogą ulec przejściowo pogorszeniu. W takim przypadku zażywanie leku należy przejściowo przerwać i zasięgnąć porady lekarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

R - 3 krople przeciw osłabieniu serca - zastosowanie i działanie

Skład:

Arsenicum album D5 Cactus D2 Crataegus Digitalis D3 Kalium carbonicum D3 Kalmia D3 Phosphorus D5 Scilla D2 Spigelia anthelmia D3 Strophanthus D3

Postać:

krople

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

pomocniczo w niewydolności serca

Wskazania:

Pomocniczo w niewydolności serca o lekkim i średnim stopniu zaawansowania.

Dawkowanie:

Doustnie. O ile lekarz nie zaleci inaczej, zażywać 3-6 razy dziennie po 10 kropli z małą ilością wody.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus