Remesense Herpatch, plaster, na opryszczkę, 8 szt
28.50 zł

Remesense Herpatch, plaster, na opryszczkę, 8 szt

Remesense Herpatch, plaster, na opryszczkę, 8 szt
Ostatnia cena produktu
28.50 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Herpatch RemeSense jest rozpuszczalnym plasterkiem i drugiej generacji, stosowanymi w celu zlikwidowania bólu i swędzenia towarzyszącym opryszczce wywołanej wirusem Herpes labialis. Niezwykle cienkie, rozpuszczalne plasterki mogą być użyte w czasie całego cyklu choroby-od pierwszego uczucia mrowienia do zagojenia. Dyskretne plasterki tworzą doskonałe środowisko pomagające w leczeniu, skracają czas gojenia, łagodzą ból i pieczenie. Dzięki zastosowaniu rozpuszczalnych plasterków nie trzeba obawiać się bolesnego ich odrywania oraz otwarcia rany, co zdarza się w przypadku stosowania nierozpuszczalnych palstrów dostępnych dotąd na rynku. Plasterek chroni zakażone miejsce przed zanieczyszczeniem i bakteriami oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusa, dzięki szczelnemu przykryciu opryszczki. Po przyklejeniu plasterka można bez kłopotów używać szminki lub sztyftu ochronnego. Plasterek Herpatch RemeSense zawiera szereg substancji, które polepszają kondycję skóry oraz wspomagają proces gojenia. Pod rewolucyjnym plasterkiem Herpatch RemeSense tworzy się środowisko umożliwiające organizmowi skuteczniejsze wykorzystanie własnego naturalnego systemu odporności dodatkowo zmiejszając ból i pieczenie.

Wskazania

Herpatch RemeSense jest rozpuszczalnym plasterkiem, który pomaga zmniejszyć bolesność i ułatwia gojenie opryszczki, poprzez utworzenie fizycznej bariery wokół zakażonej powierzchni oraz ochronnego mikrośrodowiska w obrębie zmienionej chorobowo skóry.

Sposób użycia wyrobu medycznego

  • Przed zastosowaniem umyj lub opłucz wodą zakażone miejsce. Nie osuszaj. Wilgoć jest niezbędna, żeby plasterek przykleił się i zaczął działać.
  • Umyj i osusz dokładnie ręce. Oderwij pojedynczy blister, otwórz go i wyjmij plasterek. Plasterek od strony folii jest lekko wklęsły.
  • Zanurz plasterek w wodzie na 2-6 sekund.
  • Przyłóż plasterek wklęsłą stroną zmienionego chorobowo miejsca i delikatnie przyciśnij palcem. Upewnij się, że pod plastrem nie ma bąbelków powietrza. Jeżeli trzeba, to ponownie zmocz palcem plasterek i przyciśnij.
  • Plasterek rozpuści się całkowicie lub częściowo w ciągu kilku godzin. Jeżeli trzeba wcześniej usunąć cały plasterk lub pozostałe części należy go delikatnie zmoczyć.
  • W razie odklejenia się plasterka zmocz go ponownie wodą lub śliną.
  • Jeżeli zaistnieje konieczność, stosuj plasterki 2 razy dziennie lub częściej.
  • Rozpuszczalne plasterki można stosować w każdej fazie opryszczki. Zaleca się rozpoczęcie stosowania plasterków po zauważeniu pierwszych objawów opryszczki.

Uwagi

Nie próbuj odrywać przyklejonego plasterka bez uprzedniego zwilżenia, ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia opryszczki. Plasterek możesz delikatnie usunąć poprzez zwilżenie jego powierzchni. Jeżeli zmiany nie ustąpią w ciągu 12 dni, skontaktuj się z lekarzem. Tylko do stosowania zewnętrznego. Nie stosuj wewnątrz jamy ustnej, na błony śluzowe czy też opryszczkę narządów płciowych. U dzieci poniżej 12 r.ż. nie zaleca się stosowania bez nadzoru. Przed rozpoczęciem stosowania u dzieci poniżej 4 r.ż. oraz u kobiet w ciąży lub karmiących piersią skonsultuj się z lekarzem. Produkt należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, z dala od ciepłą i światła słonecznego. Produkt należy chronić przed dziećmi. Uszkodzone blistry plasterków nie powinny być używane. W przypadku bólu i/lub poważnych podrażnień występujących w trakcie noszenia plasterka, zaleca się usunięcie plasterka. Jeżeli objawy nadal występują, skonsultuj się z lekarzem. Nie zaleca się przyklejania ponad 10 plasterków jednocześnie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Remesense Herpatch - zastosowanie i działanie

Skład:

siarczan cynku kwas hialuronowy beta glukan wyciąg z czerwonych mikroalg rozpuszczalne w wodzie pochodne celulozy alkohol poliwinylowy

Postać:

plastry

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

wspomaga leczenie opryszczki wargowej

Wskazania:

Opryszczka wargowa.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. 2 razy dziennie lub częściej, jeżeli jest to wskazane. Przed zastosowaniem plasterka umyj lub zmocz wodą zakażone miejsce (wilgoć jest potrzebna, aby plaster się przykleił). Oderwij pojedynczy blister i otwórz go. Wyjmij plasterek a następnie zanurz w wodzie na 2-6 sekund. Przyłóż plasterek wklęsłą stroną do zmienionego chorobowo miejsca i delikatnie przyciśnij palcem. Upewnij się, że pod plasterkiem nie ma bąbelków powietrza. Jeżeli trzeba, to ponownie zmocz palcem plasterek i przyciśnij. Plasterek rozpuści się samoczynnie w ciągu kilku godzin.   Uwaga! W razie odklejania się plasterka zmocz go ponownie wodą lub śliną. Jeżeli trzeba go usunąć wcześniej, to należy delikatnie zwilżyć jego powierzchnię.   Preparat można stosować u dzieci powyżej 4 roku życia.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.