Remesense After, plaster, na afty, 8 szt
Remesense After, plaster, na afty, 8 szt
0.00 zł

Remesense After, plaster, na afty, 8 szt

Remesense After, plaster, na afty, 8 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Rozpuszczlane plasterki After RemeSense są przeznaczone do leczenia owrzodzeń jamy ustnej. Są one nowoczesnym produktem o unikatowej technologii zapewniającej szybkie łagodzenie bólu i gojenie owrzodzeń jamy ustnej, ugryzień policzków, otarć od aparatów ortodontycznych oraz podrażnień spowodowanych używaniem protez dentystycznych. Wolno rozpuszczające się w jamie ustnej plasterki After RemeSense zawierają składniki, które wspomagają gojenie, również nawracających, owrzodzeń i podrażnień jamy ustnej.
Niezwykle cienkie, rozpuszczalne plasterki nakłada się na zmianę chorobową. Natychmiast po przyklejeniu plasterka powstaje warstwa ochronna na owrzodzeniu. Potrójna formuła plasterka przyspiesza proces gojenia i powoduje szybką ulgę w bólu. Plasterki są łatwe i higieniczne w użyciu. Po nałożeniu wiążą się trwale z błoną śluzową jamy ustnej i powoli rozpuszczają.

Skład

Tlenek polietylenu, polialkohol winylu, mangrowiec czerwony, smak, karbomer, hydroksypropylometyloceluloza, skrobia kukurydziana, kwas hialuronowy, dwutlenek tytanu, gliceryna, acesulfam K, sukraloza, tlenek żelaza, E102.

Działanie

Szybka ulga w bólu w przypadku owrzodzeń jamy ustnej, ugryzień policzka, otarć od aparatów ortodontycznych oraz podrażnień spowodowanych używaniem protez dentystycznych.

Sposób użycia wyrobu medycznego

  • Umyj i dokładnie osusz ręce. Oderwij pojedynczy blister i otwórz go.
  • Ostrożnie nałóż plasterek warstwą klejącą na owrzodzenie. Delikatnie przyciśnij i przytrzymaj przez 15 sekund, aby dokładnie przykleił się do owrzodzenia. Nie próbuj w tym czasie dotykać plasterka językiem. Na początku działania plasterek może wydawać się sztywny, ale po kilku minutach uczucie to minie, w wyniku powstania drugiej warstwy nad owrzodzeniem.
  • Plasterek będzie rozpuszczał się powoli, przynosząc długotrwałą ulgę. Nie należy jeść i pić przez godzinę.
  • Jeżeli istnieje taka potrzeba, po kilku godzinach można nałożyć kolejny plasterek.

Uwagi

Tylko do stosowania w jamie ustnej. Nierozpuszczone części plasterka można bezpiecznie połknąć. Cały proces gojenia może trwać do 4 tygodni, a większych owrzodzeń dłużej. U dzieci poniżej 12 r. ż. nie zaleca się stosowania bez nadzoru. Przed zastosowaniem u dzieci poniżej 4 r. ż. oraz u kobiet w ciąży lub karmiących piersią należy skonsultować się z lekarzem.

Producent

SYLPHAR
nv. Xavier De Cocklaan 42; Belgia
Deurle
Cechy produktu
PRODUCENT

Remesense After - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas hialuronowy celuloza wyciąg z kory czerwonego mangrowca

Postać:

plastry

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie:

wspomaga leczenie aft

Wskazania:

Owrzodzenia jamy ustnej (afty).

Dawkowanie:

Miejscowo. 2 razy dziennie lub częściej, jeżeli jest to wskazane. Przed zastosowaniem plasterka umyj i dokładnie osusz ręce. Oderwij pojedynczy blister i otwórz go. Ostrożnie nałóż plasterek warstwą klejącą (strona o beżowym kolorze) na owrzodzenie. Delikatnie go przyciśnij i przytrzymaj przez 15 sekund, aby dokładnie przykleił się do owrzodzenia. Po naklejeniu nie należy jeść i pić przez godzinę. Po 1-3 godzinach od nałożenia, zależnie od ilości śliny, plasterek rozpuszcza się. Po kilku godzinach można nałożyć kolejny plasterek, jeśli jest to potrzebne.   Uwaga! Nie dotykaj językiem plasterka bezpośrednio po naklejeniu. Bezpośrednio po naklejeniu może się wydawać, że plasterek jest sztywny. Po kilku minutach uczucie to mija.   Zapoznaj się z właściwościami preparat opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.