La Karnita, kawa mielona, wspomagająca odchudzanie, 200 g
10.88 zł

La Karnita, kawa mielona, wspomagająca odchudzanie, 200 g

La Karnita, kawa mielona, wspomagająca odchudzanie,  200 g
Ostatnia cena produktu
10.88 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Mielona Slim to wyśmienita kawa z dodatkiem aktywnych składników wykazujących efekt fiziologiczny wspomagający odchudzanie. Jako suplement diety wspomaga Twoje starania o zachowanie smukłej sylwetki oraz dostarczenie cennych dla organizmu elementów. Najlepszej jakości szarozielone ziarna, z dokonale nasłonecznionej plantacji, zapewniają wspaniały wromat i wyśmienity smak w każdej filiżance. Pozwól sobie na chwilę relaksu i zmień zwykłą kawę na La KArnita Slimming coffee. Zalej ją gorąćą wodą i rozkoszuj się wspaniałym aromatem doskonałej kawy.

Składniki

Naturalna kawa mielona (65%(, rozpuszczalna kawa zbożowa, błonnik-inulina (0,87 g/2 filiżanki), Cacti-Nea - ekstrakt z owoców opuncji figowej (120 mg/2 filiżanki), L-karnityna (33 mg/2 filiżanki), chlorek chromu (6,1 µg chromu/2 filiżanki, tj 15,2% RDA*).
*RDA - zalecane dzienne spożycie.

Właściwości składników

Cacti-Nea - innowacyjny składnik funkcjonalny opracowany w laboratorium Serae na bazie naturalnego ekstraktu z owoców kaktusa - Opuntia Ficus indica. Dzięki właściwościom redukującym zatrzymywanie płynów w organizmie oraz jednoczesnemu zachowaniu równowagi minerałów wspomaga odchudzanie i doskonalenie sylwetki. Zawarte w nim betalainy to niezwykle bogate źródło antyoksydantów, wzmacniających ochronę komórek przed niekorzystnym działaniem utleniaczy.
L-karnityna aminokwas stymulujący spalanie tłuszczów zamiast ich magazynowania i zwiększający ich wykorzystanie jako źródła energii. Jest odpowiedzialna za transport długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do centrów energetycznych w komórkach, gdzie zmieniane są w energię.
Błonnik szczególnie cennym rodzajem błonnika jest inulina, stanowi ona doskonałą pożywkę dla pożytecznych baterii jelitowych. Nie ulega trawieniu obniża poziom trójglicerydów we krwi.
Chrom - wpływa na hamowanie napadów "wilczego głodu" i chęci podjadania słodyczy. Poprawia efektywność działania insuliny oraz wpływa na metabolizm węglowodanów, tłuszczów i białek.

Zalecane dzienne spożycie

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia:
po 1 filiżance 2 razy dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

BIO ACTIVE
Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa