Artilane, płyn, 30 ml, 15 fiolek
101.69 zł

Artilane, płyn, 30 ml, 15 fiolek

Artilane, płyn, 30 ml, 15 fiolek
Ostatnia cena produktu
101.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety zaiwerający enzymatycznie hydrolizowany kolagen wysokiej czystości (Colatech) oraz kwas hialuronowy, wzbogacony koncetratem pomidorowym (Solanum lycopersicum) z zawartością 2% likopenu, witaminą C i kwercetyną.

Postać płynna

Składniki

Każda fiolka artilane fiolki zawiera:

  • 25 mg kwasu hialuronowego
  • 7 g enzymatycznie hydrolizowanego kolagenu wysokiej czystości = Colatech
  • 75 mg koncetratu pomidorowego z zawartością 2% likopenu
  • 60 mg witaminy C
  • 30 mg kwercetyny

Skład:

Woda, fruktoza (substancja słodząca), hydrolizowany kolagen wysokiej czystości (Colatech), skrobia modyfikowana (środek zagęszczający), kwas cytrynowy (zakwaszacz), chlorek sodu (regulator smaku), sorbinian potasu (konserwant), koncetrat pomidorowy z zawartością 2% likopenu (Solanum lycopersicum), witamina C, kwercetyna, koloidowy dwutlenek krzemu, kwas hialuronowy, aromat malinowy, celuloza.

100 g produktu zawiera przeciętnie: 19,6 g protein, 32,8 g weglowodanów (29,4 g cukrów), tłuszczów < 0,5 g.

Wartośc energetyczna: 100 g dostarcza około 214,1 kcal (909,3 kJ). Jedna fiolka dostarcza około 75,1 kcal (319,1 kJ).

Właściwości składników

artilane fiolki zawiera kwas hialuronowy w formie płynnej galaretki, który jest biopolimerem fizjologicznie występującym we wszystkich tkanakch ludzkiego organizmu. Regularne stosowanie kwasu hialuronowego przyczynia sie do uzupełnienia jego niedoborów w skórze, a dzięki temu do jej nawilżenia "od wewnątrz". Dzięki temu skóra staje się sprężysta, jędrna i gładka. Płynna forma kwasu hialuronowego jest lepiej przyswajalna przez organizm ludzki.

artilane fiolki zawiera również enzymatycznie hydrolizowany kolagen wysokiej czystości Colatech. Kolagen to podstawowy składnik budulcowy skóry, włosów, paznokci, jak również chrząstek stawowych.

artilane fiolki jest wzbogacony o witamine C, która wpływa m. in. na wytwarzanie i zachowanie kolagenu, przez co ułatwia gojenie się ran i złamań, hamuje powstawanie sińców, krwotoków oraz krwawień dziąseł.

artilane fiolki jest wzbogacony o kwercetynę, która jest flawonoidem, rozpowszechniona w postaci glikozydów. Kwercetyna zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych (ułatwia wchłanianie sińców) oraz korzystnie  wpływa na poziom lipidów (obniża cholesterol LDL) w surowicy krwi.

Zalecane dzienne spożycie

Zażywać 1 fiolkę dziennie, wypijając bezpośrednio lub rozpuszczoną w połowie szklanki wody. Zaleca się stosowanie preparatu przez okres minimum 2 miesięcy.

PRZED UŻYCIEM WSTRZĄSNĄĆ

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

W czasie stosowania moga wystąpić różnice w zabarwieniu, zapachu i samku, co nie wpływa ujemnie na jakosc produktu.

Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety, jak również zdrowego trybu życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 954 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Artilane - zastosowanie i działanie

Skład:

kwercetyna witamina C (kwas askorbinowy) likopen enzymatycznie hydrolizowany kolagen kwas hialuronowy

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia codzienną dietę w kolagen uzupełnia dietę w kwas hialuronowy uzupełnia dietę w likopen, witaminę C i kwercetynę

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w enzymatycznie hydrolizowany kolagen, kwas hialuronowy, likopen, witaminę C i kwercetynę. Zawarte w preparacie składniki korzystnie wpływają na jędrność i sprężystość skóry oraz kondycje włosów i paznokci.

Dawkowanie:

Doustnie.1 fiolka dziennie. Preparat można zażywać bezpośrednio lub rozpuszczony w pół szklanki wody. Zaleca się stosowanie preparatu minimum przez okres 2 miesięcy.   Uwaga! Przed użyciem wstrząsnąć. W czasie stosowania mogą wystąpić różnice w zabarwieniu, zapachu i smaku, co nie wpływa niekorzystnie na jakość produktu.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.