Lakcid, kapsułki, 20 szt
13.49 zł

Lakcid, kapsułki, 20 szt

Lakcid, kapsułki, 20 szt
Ostatnia cena produktu
13.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat korzystnie wpływający na pracę przewodu pokarmowego.

Składniki

1 kapsułka:
bakterie kwasu mlekowego (probiotyk), mleko odtłusazczone (substancja wypełniająca), sacharoza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca) skład kapsułki celulozowej: hydroksypropylometyloceluloza.

Właściwości składników

Lakcid Kaps korzystnie wpływa na pracę przewodu pokarmowego.

Zalecane dzienne spożycie

2-4 kapsułki dziennie.
Kapsułkę połknąć popijając przegotowaną, ostudzoną do temperatury pokojowej wodą lub mlekiem, lub zawartość kapsułki (proszek) wsypać do szklanki i rozpuścić w około 1/8 szklanki przegotowanej i ostudzonej do temperatury pokojowej wody lub mleka.

maksymalna porcja dzienna (4 kapsułki) zawiera:
bakterie kwasu mlekowego ok 6 x 109 jtk*
w tym:
Lactobacillus rhamnosus Pen ok. 2,4 x 109 jtk*
Lactobacillus rhamnosus E/N ok. 2,4 x 109 jtk*
Lactobacillus rhamnosus Oxy ok. 1,2 x 109 jtk*
*jtk - jednostka tworząca kolonię.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Zawiera mleko odtłuszczone i sacharozę. Nie stosować przy nadwrażliwości na białko mleka krowiego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

BIOMED
Uniwersytecka 10
20-029 Lublin

Lakcid kaps - zastosowanie i działanie

Skład:

bakterie kwasu mlekowego

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Gastroenterologia

Działanie :

korzystnie wpływa na florę bakteryjną jelit

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany dla osób chcących zadbać o prawidłową czynność przewodu pokarmowego, w takcie i po antybiotykoterapii oraz podczas biegunek.  Zawarte w preparacie bakterie kwasu mlekowego normalizują procesy zachodzące naturalnie w przewodzie pokarmowym.

Dawkowanie:

Doustnie. Od 2 do 6 kapsułek dziennie. Kapsułkę połknąć popijając wodą lub mlekiem. Można również zawartość kapsułki (proszek) wsypać do szklanki i rozpuścić w niewielkiej ilości przegotowanej i ostudzonej do temperatury pokojowej wody lub mleka.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus