Procto Emorect, czopki doodbytnicze, 7 szt
19.59 zł

Procto Emorect, czopki doodbytnicze, 7 szt

Procto Emorect, czopki doodbytnicze, 7 szt
Ostatnia cena produktu
19.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat stosowany jako terapia uzupełniająca w procesie odbudowy kanału odbytniczego po zabiegu w okolicy odbytnicy, w hemoroidach wewnątrznych i zewnątrznych, w zapaleniach odbytu, w zapalniu zatok okołoodbytniczych, w pęknięciach i przetokach odbytu.

Skład

1 czopek zawiera sol sodową kwasu hialuronowego 5 mg oraz substancje pomocnicze: butyl hydroksytoulne, masa czopkowa A, ekstrakt z nagietka, ekstrakt z aloesu, ekstrakt z wąkroty, ekstrakt z drzewa herbacianego, isopropyl paraben, isobutyl paraben, butyl paraben.

Działanie

Kwas hialuronowy bierze udział w migracji grup komórek zaangażowanych w proces leczenia i odnowy uszkodzonych tkanek. Przyczynia się również do nawodnienia komórek ułatwiając odnowę naskórka.

Sposób użycia wyrobu medycznego

1 czopek na noc.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego

Brak doniesień o przypadkach poważnych działań niepożądanych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Procto Emorect - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z nagietka lekarskiego wyciąg z wąkroty azjatyckiej ekstrakt z drzewa herbacianego ekstrakt z aloesu sól sodowa kwasu hialuronowego

Postać:

czopki doodbytnicze

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Proktologia

Działanie :

wspomaga proces gojenia antyseptyczne

Wskazania:

Hemoroidy zewnętrzne i wewnętrzne. Zapalenie odbytu. Zapalenie zatok okołoodbytniczych.Pęknięcia i przetoki odbytu. Terapia uzupełniająca w procesie odbudowy kanału odbytniczego po zabiegu w okolicy odbytnicy.

Dawkowanie:

Doodbytniczo. Zazwyczaj 1 czopek na noc lub inaczej według zaleceń lekarza.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.