R-70, krople, przeciw nerwobólom, 22 ml
24.19 zł

R-70, krople, przeciw nerwobólom, 22 ml

R-70, krople, przeciw nerwobólom, 22 ml
Ostatnia cena produktu
24.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

R-70 - zastosowanie i działanie

Skład:

Aconitum napellus D4 Citrullus colocynthis D6 Kalmia latifolia D3 Simarouba cedron D4 Verbascum densiflorum D2

Postać:

krople

Kategoria:

Homeopatyczne

Specjalności:

Homeopatia

Działanie :

wspomagająco w leczeniu nerwobóli

Wskazania:

Łagodzenie dolegliwości w nerwobólach.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz.   Z powodu braku danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania leku u dzieci nie zaleca się jego stosowania poniżej 12-go roku życia.   Uwaga! Lek zawiera alkohol.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych należy przerwać stosowanie leku i zwrócić się do lekarza. Uwaga! W początkowej fazie zażywania leku homeopatycznego istniejące dolegliwości mogą ulec przejściowo pogorszeniu. W takim przypadku należy przerwać zażywanie leku i zasięgnąć porady lekarza.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania leku R-70 w okresie ciąży i karmienia piersią.