Paramedica Panthenol, żel, 100 ml
Paramedica Panthenol, żel, 100 ml
0.00 zł

Paramedica Panthenol, żel, 100 ml

Paramedica Panthenol, żel, 100 ml
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Panthenol żel jest preparatem regeneracyjno-pielęgnacyjnym powodującym głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry potwierdzone badaniami. Po zastosowaniu żelu nawilżenie wzrasta o 70% w stosunku do nawilżenia skóry przed zastosowaniem Panthenolu żelu i utrzymuje się na wysokim poziomie ponad 5 godzin.

Skład według INCI

Aqua, Panthenol, polyacrylamid and C13-C14 Isoparaffin and Laureth-7, Glicerin, Octyl Stearate, Olive Oil PEG-7 Ester, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Parfum, Methylchloroisothiazolinone & Methylisothiazolinone.

Właściwości

Zawartość licznych bioaktywnych składników (D-panthenolu, Vit. E, olej z oliwek, olej silikonowy, gliceryna, alantoina) powoduje, że Panthenol żel łagodzi, uspokaja i wygładza naskórek. Poprawia wygląd i koloryt cery.

Zastosowanie żelu Panthenol po opalaniu przyspiesza regenerację skóry, utrwala opaleniznę i nadaje jej ładny i zdrowy wygląd.

Przeznaczenie

Preparat może być stosowany codziennie przez osoby o skórze normalnej, jak i wrażliwej oraz sporadycznie w stanach chwilowego wysuszenia czy podrażnienia naskórka.

Preparat przeznaczony jest w stanach nadmiernego wysuszenia naskórka w skutek np: opalania na słońcu czy w solarium, kąpieli w morskiej wodzie oraz działania silnego mroźnego wiatru.

Producent

PARAMEDICA
Żołny 11
Warszawa
Cechy produktu
PRODUCENT