Panko, płyn przeciw komarom i kleszczom, atomizer, 80 ml
7.47 zł

Panko, płyn przeciw komarom i kleszczom, atomizer, 80 ml

Panko, płyn przeciw komarom i kleszczom, atomizer, 80 ml
Ostatnia cena produktu
7.47 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Panko to skuteczny preparat zapobiegający ukąszeniom komarów i kleszczy, oraz wielu innych owadów, w tym niektórych odmian meszek. Dzięki nowoczesnemu repelentowi wysokiej jakości zapewnia w przeciętnych warunkach 8-godzinną ochronę.

Zawartość opakowania

Alkohol izopropylowy, N,N-dietylo-3-metylobenzamid 12% wag. (DEET), glikol monopropylenowy, mirystynian izopropylu, substancje zapachowe.

Charakterystyka produktu

Panko to skuteczny preparat zapobiegający ukąszeniom komarów i kleszczy, oraz wielu innych owadów, w tym niektórych odmian meszek. Zapewnia 8-godzinną ochronę.
 

Stosowanie produktu

Nanieść dokładnie preparat na nieosłonięte części ciała oraz odzież (za wyjątkiem odzieży skórzanej i materiałów syntetycznych). Na twarz i szyję nanieść pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus