Qualli-Dent, tabletki, 30 szt
16.59 zł

Qualli-Dent, tabletki, 30 szt

Qualli-Dent, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
16.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat to zestaw substancji, witamin oraz mikroelementów mających decydujący wpływ na wzmocnienie zębów i dziąseł oraz utrzymanie ich w dobrej kondycji.

Składniki

Lipocal, celuloza mikrokrystaliczna, węglan wapnia, hesperydyna, hydroksypropylometyloceluloza, poliwinyloprolidon, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu, hydroksypropyloceluloza, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, chlorowodorek pirydoksyny, octan retynylu, cholekalcyferol, wosk biały, wosk Carnauba.

Zawiera soję oraz produkty pochodne.

1 tabletka zawiera 240 mg wapnia, 120 mg fosforu, 20 mg hesperydyny, 0,75 mcg witaminy D3, 120 mcg witaminy A, 15 mg magnezu oraz 0,3 mg witaminy B6.

Właściwości składników

Wzmacnia strukturę zęba, zwiększa wytrzymałość szkliwa oraz korzystnie wpływa na stan dziąseł, dzięki czemu zęby są mniej podatne na uszkodzenia oraz nadwrażliwość.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Uczulenie na składniki preparatu.

Zachować ostrożność przy stosowaniu z innymi preparatami zawierającymi wapń oraz witaminę D3 z uwagi na możliwość przedawkowania witaminy D3 oraz wapnia.

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Qualli-Dent - zastosowanie i działanie

Skład:

wapń fosfor witamina D3 (cholekalcyferol) witamina A magnez witamina B6 (pirydoksyna) hesperydyna

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Stomatologia ogólna Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające utrzymanie dziąseł i zębów w dobrej kondycji

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco w celu wzmocnienia struktury zębów, zwiększenia wytrzymałości szkliwa oraz utrzymania dziąseł w dobrej kondycji.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus