Biomegalin 3-6-9, 1000 mg, kapsułki, 60 szt
18.19 zł

Biomegalin 3-6-9, 1000 mg, kapsułki, 60 szt

Biomegalin 3-6-9, 1000 mg, kapsułki, 60 szt
Ostatnia cena produktu
18.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Preparat Biomegalin 3-6-9 zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 (NNKT) oraz jednonienasycone kwasy z rodziny omega-9 pochodzenia roślinnego w optymalnych proporcjach. NNKT nie są wytwarzane przez nasz organizm i dlatego powinny być dostarczane wraz z pożywieniem. Biomegalin 3-6-9 charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych oraz wysoka zawartością tłuszczów omega-3. Kwasy omega-3 są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wpływają korzystnie na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, ciśnienie krwi i prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Regularne spożywanie NNKT jest ważne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju dzieci. Korzystny efekt występuje w przypadku codziennego spożywania kwasu linolowego w ilości odpowiadającej 1% zapotrzebowaniu energetycznego i kwasu alfa- linolenowego w ilości odpowiadającej 0,2% dziennego zapotrzebowania energetycznego.

Składniki

Olej lniany, olej z dzikiej róży, olej z owoców rokotnika, mieszanina tokoferoli (przeciwutleniacz). Składniki otoczki: żelatyna wieprzowa, glicerol (subst. utrzymująca wilgotność).

Zawartość w 1 kapsułce:
omega-9 120mg
NNKT ogółem 663mg
w tym:
omega-3 200 mg
omega-6 433 mg

Właściwości składników

Preparat uzupełnia dietę w wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 (NNKT) oraz jednonienasycone kwasy tłuszczowe omega-9

Polecany jest osobom chcącym utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu i ciśnienie krwi, osobom starszym, intensywnie uczącym się i intensywnie uprawiającym sport.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli 1 kapsułka raz dziennie w trakcie posiłku. Korzystne efekty można zaobserwować po 3 miesiącach stosowania suplementu.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Biomegalin 3-6-9 (kapsułki) - zastosowanie i działanie

Skład:

olej lniany olej z dzikiej róży olej z owoców rokitnika

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w kwasy omega 3,6 i 9.

Dawkowanie:

Doustnie. Biomegalin 3-6-9 500 mg: dorośli i dzieci powyżej 3 lat: 2 kapsułki dziennie. Biomegalin 3-6-9 1000 mg: dorośli 1 kapsułka raz dziennie, najlepiej podczas posiłku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.