Fix dziurawiec, (Phytopharm), 2 g, 20 szt
5.29 zł

Fix dziurawiec, (Phytopharm), 2 g, 20 szt

Fix dziurawiec, (Phytopharm), 2 g, 20 szt
Ostatnia cena produktu
5.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Zioła do zaparzania w saszetach.

Skład

ziele dziurawca.

Dawkowanie

Saszetkę zalać szklanką wody i pozostawić na 10-15 minut. Pić po 1/2 szklanki naparu w zależności od wystąpienia objawów, nie częściej niż 3-4 razy dziennie, godzinę przed jedzeniem. Napar przygotowany w ten sam sposób można używać do okładów.

Wskazania

  • wewnętrznie: w zaburzeniach trawienia.
  • zewnętrznie: do okładów na niewielkie uszkodzenia skóry.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki leku oraz na promieniowanie słoneczne, zwłaszcza u osób o jasnej karnacji skóry, znaczne uszkodzenie wątroby, terapia środkami przeciwwirusowymi w przypadku zakażeń wirusem HIV, przebyta transplantacja organów.

Działania niepożądane

U osób wrażliwych na promieniowanie słoneczne może dojść do przebarwień skóry podczas jednoczesnego stosowania preparatu oraz opalania się, mogą wystąpić reakcje alergiczne.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Nie stosować u dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Podczas przyjmowania preparatu unikać ekspozycji na słońce.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h