Gyno Czopkożel, 3 g, 5
17.29 zł

Gyno Czopkożel, 3 g, 5

Gyno Czopkożel, 3 g, 5
Ostatnia cena produktu
17.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Gyno -żel preparat łagodzący dyskomfort stsowania czopków, globulek, maści i kremów ododbytniczych i dopochwowych.

Skład

gliceryna, hydroksyetyloceluloza, hydroksybenzoesany metylu, hydroksybenzoesany propylu, woda oczyszczona.

Wskazania

Przeznaczony do stosowania na błony śluzowe pochwy i odbytu, ułatwiający aplikację czopków doodbytnicznych, tabletek i globulek dopochwowych oraz maści, kremów dopochwowych i doodbytniczych z aplikatorem, ułatwiający badania proktologiczne oraz ginekologiczne.

Sposób użycia wyrobu medycznego

W celu ułatwienia bezbolesnej aplikacji niewielką ilość żelu należy nanieść na wierzchołek czopka, tabletki lub globulki tuż przed ich zastosowaniem. Przy stosowaniu maści i kremów z aplikatorem żel może być naniesiony bezpośrednio na aplikator. Niewielką ilość żelu można także nałożyć na miejsce aplikacji czopka, tabletki lub globulki.

Uwagi

Stosowanie żelu należy przerwać w przypadku wystąpienia nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Gyno Czopkożel - zastosowanie i działanie

Skład:

gliceryna hydroksyceluloza hydroksybenzoesan metylu hydroksybenzoesan propylu woda oczyszczona

Postać:

żel

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna Proktologia

Działanie :

nawilżające

Wskazania:

Preparat przeznaczony do stosowania na błony śluzowe pochwy i odbytu, ułatwiający aplikację czopków doodbytniczych, tabletek i globulek dopochwowych oraz maści, kremów dopochwowych i doodbytniczych z aplikatorem, ułatwiający badania proktologiczne oraz ginekologiczne.

Dawkowanie:

Niewielką ilość żelu nanieść na wierzchołek czopka, globulki tuż przed ich zastosowaniem. Przy stosowaniu maści i kremów z aplikatorem żel może być naniesiony bezpośrednio na aplikator. Można stosować również bezpośrednio na miejsce aplikacji.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.