Kalory Emergency, tabletki, 24 szt
Kalory Emergency, tabletki, 24 szt
0.00 zł

Kalory Emergency, tabletki, 24 szt

Kalory Emergency, tabletki, 24 szt
Ostatnia cena produktu
0.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat używany w procesach redukcji wchłaniania tłuszczy oraz aminokwasów.

Składniki

Nopal (wyciąg z opuncji) 350 mg, fasolamina 180 mg, koper 150 mg, L-walina 25 mg, L-prolina 12,5 mg, L-tyrozyna 12,5 mg, hydroksypropyloceluloza, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, chrom 0,05 mg.

Właściwości składników

Preparat jest suplementem diety korzystnie wpływającym na gospodarkę lipidową, reguluje wchłanianie cukrów i wspomaga odchudzanie. Obecne w Nopalu aminokwasu i błonnik stabilizują poziom glukozy oraz regulują wrażliwość organizmu na insulinę.

Zmiejszenie wagi ciała,

Zalecane dzienne spożycie

Dla poprawnego i właściwego działania preparatu zaleca się przyjmowanie 1-2 tabletek dziennie, w trakcie posiłku, popijając płynem. Nie podawać dzieciom do 3 lat.

Producent

ESI SPA

Cechy produktu
PRODUCENT

Kalory Emergency - zastosowanie i działanie

Skład:

fasolamina chrom L-tyrozyna L- walina Nopal - wyciąg z opuncji koper L-prolina

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie:

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco podczas kuracji odchudzających. Wspomagająco w celu regulacji gospodarki węglowodanowej organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 tabletki dziennie, w trakcie posiłku, popijając płynem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.