Kalory Emergency, tabletki, 24 szt
25.00 zł

Kalory Emergency, tabletki, 24 szt

Kalory Emergency, tabletki, 24 szt
Ostatnia cena produktu
25.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat używany w procesach redukcji wchłaniania tłuszczy oraz aminokwasów.

Składniki

Nopal (wyciąg z opuncji) 350 mg, fasolamina 180 mg, koper 150 mg, L-walina 25 mg, L-prolina 12,5 mg, L-tyrozyna 12,5 mg, hydroksypropyloceluloza, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, chrom 0,05 mg.

Właściwości składników

Preparat jest suplementem diety korzystnie wpływającym na gospodarkę lipidową, reguluje wchłanianie cukrów i wspomaga odchudzanie. Obecne w Nopalu aminokwasu i błonnik stabilizują poziom glukozy oraz regulują wrażliwość organizmu na insulinę.

Zmiejszenie wagi ciała,

Zalecane dzienne spożycie

Dla poprawnego i właściwego działania preparatu zaleca się przyjmowanie 1-2 tabletek dziennie, w trakcie posiłku, popijając płynem. Nie podawać dzieciom do 3 lat.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Kalory Emergency - zastosowanie i działanie

Skład:

Nopal - wyciąg z opuncji fasolamina koper L- walina L-prolina L-tyrozyna chrom

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco podczas kuracji odchudzających. Wspomagająco w celu regulacji gospodarki węglowodanowej organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 tabletki dziennie, w trakcie posiłku, popijając płynem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.