Canpol, szczotka do włosów z grzebykiem, 1 szt
9.99 zł

Canpol, szczotka do włosów z grzebykiem, 1 szt

Canpol, szczotka do włosów z grzebykiem, 1 szt
Ostatnia cena produktu
9.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Oferujemy szeroką gamę szczotek do włosów z włosia naturalnego i sztucznego. Polecamy szczotki z bardzo miękkiego koziego włosia przeznaczone dla najmłodszych dzieci, szczotki z twardszego świńskiego włosia oraz kilka rodzajów z włosia sztucznego o zróżnicowanej twardości. Szczotki z włosia sztucznego przeznaczone są dla dzieci starszych. Wszystkie szczotki delikatnie masują głowę malucha, mają bezpieczne, zaokrąglone kształty, nie elektryzują włosów.  Dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka.

Kolor i wzór dobierane losowo.

Charakterystyka produktu

Regularne szczotkowanie wzmacnia włosy, stymuluje wzrost i poprawia ich wygląd.

Uwagi i środki ostrożności

Szczotki należy utrzymywać w czystości, myć w cieplej wodzie z mydłem dla dzieci. Przed pierwszym użyciem włosie należy sparzyć wrzątkiem i wysuszyć suszarką do włosów. Należy używać pod nadzorem dorosłych. Produkt nie jest zabawką. Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h