Osmoza, chusteczki oczyszczajace, antybakteryjne, 40 szt
20.89 zł

Osmoza, chusteczki oczyszczajace, antybakteryjne, 40 szt

Osmoza, chusteczki oczyszczajace, antybakteryjne, 40 szt
Ostatnia cena produktu
20.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Antybakteryjne chusteczki oczyszczające do rąk i powierzchni są wyjątkowo łatwe w stosowaniu, eliminują 99,9% bakterii bez konieczności użycia wody lub mydła.

Skład według INCI

Chlorek alkilo-(C12-16) dimetylobenzyloamoniowy (nr CAS:68424-85-1), czwartorzędowy związek amonowy: 0,3% (m/m), etanol (nr CAS: 64-17-5): 2,9% (m/m); 2-propanol (nr CAS: 67-63-0): 0,1% (m/m).

Nie zawierają parabenów, triklosanu ani soli aluminium.

 

Stosowanie

Otworzyć opakowanie odklejając ostrożnie aluminiowe wieczko. Wyjąć chusteczkę i przełożyć ją przez otwór w górnej części opakowania. Zamknąć starannie opakowanie zapobiegając wysuszeniu chusteczek. Przetrzeć dłonie lub powierzchni i pozostawić do wyschnięcia. Nie spłukiwać.

Uwagi

Przeznaczony do powszechnego stosowania. Wyłącznie do użytku zewnątrznego. Stosować tylko na zdrową skórę. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć wodą i skontaktować się z lekarzem. W razie spożycia natychmiast skontaktować się z lekarzem oraz pokazać mu etykietę produktu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h