Produkt w kategoriach

Odciągacz pokarmu, typ L, 1 szt. (Kej)

Odciągacz pokarmu, typ L, 1 szt. (Kej)

12.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Laktator. Ręczny odciągacz pokarmu typu L.

Wskazania

Ręczny odciągacz pokarmu kobiecego typu L przeznaczony jest do zapobiegania stanom zaplanym piersi matek karmiących poprzez usuwanie nadmiaru pokarmu lub jego pozostałości podczas laktacji.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed pierwszym użyciem odciągacz należy rozmontować tzn. rozlączyć balonik (gruszkę) ze szklanym pojemnikiem i wygotować obie częsci w wodzie przez 10min. Po naciśnięciu balonika- gruszki, część zbiorniczka lejkowato rozszerzoną (z kulistym zagłebieniem-zbiorniczkiem skierowanym ku dołowi) przyłożyć do piersi na otoczkę brodawki sutkowej i uruchomić siłę ssącą odciągacza, stopniowo rozprężając balonik. Odciągany pokarm będzie sie zbierał w kolistym zagłębieniu- zbiorniczku. Po każdym użyciu rozmontować odciągacz, starannie wymyć w ciepłej wodzie, a następnie wygotować przez 10min. Wygotowane i wysuszone części odciągacza złożyć, unikając dotykania jego wnętrza.

Uwagi

Pokarmu, który bezpośrednio zetknął się z tworzywowym balonikiem nie można podawać dziecku.

Odciągacz jest przedmiotem wyłącznie indywidualnego użytku

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 855 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus