Smoczek silik., na but. szer. szyj, (1), Dr Brown, 3 szt
15.92 zł

Smoczek silik., na but. szer. szyj, (1), Dr Brown, 3 szt

Smoczek silik., na but. szer. szyj, (1), Dr Brown, 3 szt
Ostatnia cena produktu
15.92 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Dla niemowląt od 0 do 3 miesięcy życia.

Smoczki są w szczególności przeznaczone na butelki Dr Brown'z Natural Flow. Inne smoczki mogą nieprawidłowo funkcjonować i nie rozwiązać problemów związanych z karmieniem Twojego dziecka.

Uwagi i środki ostrożności

Mycie i dezynfekowanie:
Zawsze myj smoczki w wodzie z mydłem dla dzieci i dezynfekuj je przed zastosowaniem ( bez użycia detergentów).

Zaraz po użyciu umyj smoczek z zewnątrz i w środku, uważając żeby go nie rozerwać. Nie przewracaj go podczas czyszczenia na drugą stronę.

Dezynfekuj poprzez gotowanie w wodzie 3-5min.

W silikonowych smoczkach nie można samodzielnie powiększać otworów gdyż może to spowodować niebezpieczny dla dziecka rozpad smoczka lub jego zniszczenie. Sprawdzaj smoczki zawsze przed i po użyciu. Wyrzuć je, jeśli są uszkodzone, pęknięte lub przedziurawione, np. przez gryzienie. Zalecamy wymianę smoczków co 6-8 tygodni. Przechowuj w suchym, zamkniętym pojemniku. Nie trzymaj przez dłuższy czas w nasłonecznionym miejscu. Smoczki do karmienia nie powinny być używane jako zabwki albo smoczki do uspokajania.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h