Odciągacz pokarmu, typ S, 1 szt. (Kej)
9.99 zł

Odciągacz pokarmu, typ S, 1 szt. (Kej)

Odciągacz pokarmu, typ S, 1 szt. (Kej)
Ostatnia cena produktu
9.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Laktator. Ręczny odciągacz pokarmu.

Wskazania

Ręczny odciągacz pokarmu kobiecego typu S przeznaczony jest do zapobiegania stanom zapalnym piersi matek karmiących poprzez usuwanie nadmiaru pokarmu lub jego pozostałości podczas laktacji.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed pierwszym użyciem odciągacz należy rozmontować tzn. rozłączyć balonik (gruszkę) ze szklanym pojemnikiem i wygotować obie części w wodzie przez 10 minut. Po naciśnięciu balonika - gruszki, część zbiorniczka lejkowato rozszerzoną przyłożyć do piersi na otoczkę brodawki sutkowej i uruchomić siłę ssącą odciągacza, stopniowo rozprężać balonik. Odciągany pokarm będzie się zbierał w kolistym zagłębieniu - zbiorniczku. Po każdym użyciu rozmontować odciągacz, starannie wymyć w ciepłej wodzie, a następnie wygotować przez 10 minut.

Uwagi

Pokarmu, który bezpośrednio zetknął się z tworzywowym balonikiem nie można podawać dziecku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Płeć
Część ciała
Specyfika