Duet Play, guma do żucia, afrodyzjak, 6 szt
17.39 zł

Duet Play, guma do żucia, afrodyzjak, 6 szt

Duet Play, guma do żucia, afrodyzjak, 6 szt
Ostatnia cena produktu
17.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Duet Play afrodyzjak - suplement diety jest źródłem energii dla osób, które pragną poprawić swoją sprawność seksualną. Unikalnie dobrana kompozycja ziół wzmaga popęd seksualny, rozpala zmysły. Podczas intymnego zbliżenia pozwala doświadczyć wyjątkowych doznań. Preparat działa wspomagająco w naturalnych sytuacjach intymnych.
Naturalne składniki zawarte w Duet Play afrodyzjak - suplement diety dodatkowo usuwają objawy zmęczenia oraz podnoszą ogólną sprawność organizmu.

W celu osiągnięcia optymalnego efektu działania oraz dogodnej formy stosowania oferujemy Państwu Duet Play afrodyzjak - suplement diety w postaci gumy do żucia. Właściwości gumy sprawiają, że podczas żucia rozpuszczone w ślinie składniki gumy szybko przedostają się do organizmu, dzięki czemu działanie gumy odczuwalne jest prawie natychmiastowo.

Składniki

Sorbitol, baza gumowa (zawiera lecytynę sojową), ekstrakt z buzdyganka, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, korzeń lubczyka, korzeń maki, wyciąg z kwiatostanu ostu, gliceryna, kwas cytrynowy, aromaty, wosk pszczeli, pieprz kajeński, maltodekstryna, barwnik spożywczy (E171).

4 drażetki zawierają:
buzdyganek - 120 mg, ekstrakt z korzenia żeń-szenia - 40 mg, korzeń lubczyka - 40 mg, korzeń maki - 40 mg, pieprz kajeński - 8 mg.

Właściwości składników

 • wzbogaca życie seksualne
 • poprawia sprawność seksualną
 • rozpala zmysły kobiet i mężczyzn

Polecana jest szczególnie osobom pragnącym wzbogacić swoje życie seksualne.

Zalecane dzienne spożycie

Żuć powoli 1-2 drażetki 30 min. przed intymnym zbliżeniem.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

 • Nie stosować jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.
 • Nie stosować u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.
 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
 • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Chronić od wilgoci i światła.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

BEYER
Płocka 149
87-800 Włocławek

Duet Play - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z buzdyganka ziemnego korzeń lubczyka korzeń maki pieprz cayenne kwiatostan Sederitis scardica ekstrakt z korzenia żeń-szenia

Postać:

guma do żucia

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Seksuologia

Działanie :

wzmaga aktywność seksualną

Wskazania:

Suplement diety. Poprawienie sprawności seksualnej.

Dawkowanie:

Doustnie. Żuć powoli 1-2 drażetki 30 minut przed stosunkiem. Nie przekraczać dziennej porcji 4 gum do żucia.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, choroby układu krążenia.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.