Penigra Intim, żel pielęgnacyjny, nawilżający, 50 g
16.00 zł

Penigra Intim, żel pielęgnacyjny, nawilżający, 50 g

Penigra Intim, żel pielęgnacyjny, nawilżający, 50 g
Ostatnia cena produktu
16.00 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Penigra Intim Gel to delikatny, przezroczysty i bezzapachowy żel o lekko kwaśnym pH, przeznaczony do pielęgnacji i nawilżania miejsc intymnych zarówno kobiety jak i mężczyzny.

Skład według INCI

aqua, glycerin, hydroxyethylcellulose, gluconolactone, sodium hydroxide, chlorhexidine digluconate, methylparaben.

Właściwości

Żel wyprodukowany jest na bazie wody z dodatkiem substancji utrzymujących wilgoć i zapewniających odpowiednie nawilżenie skóry i błon śluzowych. Stosowanie żelu w bezpieczny sposób przywraca właściwy poziom nawilżenia błony śluzowej chroniąc przed otarciami i podrażnieniami w trakcie kontaktu intymnego, co korzystnie wpływa na doznania seksualne i jakość współżycia.
Kompozycja i lekka konsystencja żelu sprawiają, że jest łagodny w użyciu, nie powoduje podrażnień, łatwo daje się rozprowadzić i usunąć. Nie plami bielizny i można go stosować wielokrotnie w zależności od indywidualnych potrzeb.

Przeznaczenie

Szczególnie wskazany jest dla kobiet z nieprawidłowym poziomem wilgotności i suchością pochwy.
Zastosowanie:

  • pomocniczo przed kontaktami intymnymi u obojga partnerów,
  • łagodzenie dyskomfortu związanego z uzyciem prezerwatyw
  • poprawa jakości współżycia.

Stosowanie

Niewielką ilość  żelu nanieść na miejsca intymne szczególnie wrażliwe i narażone na otarcia. Można stosować bezpośrednio na członek partnera lub po ząłożeniu prezerwatywy. Można stosować wielokrotnie, w zależności od potrzeb.

Uwagi

Tylko do użytku zewnętrznego.
Przechowywać w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w temperaturze nie wyższej niż 25oC, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus