Żeń-szeń koreański, kapsułki, 30 szt+ 6szt
18.92 zł

Żeń-szeń koreański, kapsułki, 30 szt+ 6szt

Żeń-szeń koreański, kapsułki, 30 szt+ 6szt
Ostatnia cena produktu
18.92 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Właściwości żeń-szenia są znane i wykorzystywane od wieków, szczególnie w krajach azjatyckich.  Żeń-szeń koreański należy do najbardziej znanych, najsilniejszych odmian żeń-szenia wykorzystywanych w tradycji. Jest nazywany również adaptogenem, substancją wspomagającą zdolności przystosowawcze organizmu do zmiennych warunków, w tym szczególnie do sytuacji stresowych. Żeń-szeń jest rośliną wykazującą właściwości stymulujące zarówno fizyczną jak i psychiczną odporność ludzkiego organizmu, dlatego często używany jest jako środek zwiększający witalność, dodający energii oraz usprawniający procesy myślowe. Wykazuje również właściwości korzystnie wpływające na potencję i płodność.

Składniki

Żeń szeń koreański (wyciąg z korzenia), celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), żelatyna, maltodekstryna (nośnik), D-alfa-tokoferol, kwas stearynowy (nośnik), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).

1 kapsułka zawiera:
Żeń0szeń koreański 1000 mg
witamina E 10 mg (100% realizacji zalecanego dziennego spożycia)

Zalecane dzienne spożycie

1 kapusłka dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat nie wskazany dla dzieci i kobiet w ciąży.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

WALMARK
Teatralna 9
41-200 Sosnowiec

Żeń-szeń koreański - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina E (tokoferol) wyciąg z korzenia żeń-szenia koreańskiego

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

wspomagające w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego

Wskazania:

Suplement diety. Jako środek ogólnie wzmacniający w stanach wyczerpania i znużenia, w stresie, podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułkę dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, nadciśnienie.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.