Regen, kapsułki, (Afropharm), 30 szt
12.60 zł

Regen, kapsułki, (Afropharm), 30 szt

Regen, kapsułki, (Afropharm), 30 szt
Ostatnia cena produktu
12.60 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

Kwas alpha liponowy 195 mg

Właściwości składników

Suplement diety zalecany jest do stosowania przez: diabetyków, osoby z chronicznym schorzeniem wątroby, osoby z chronicznym schorzeniem układu nerwowego, przy nadmiernym wysiłku fizycznym.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka raz dziennie rano, popić szklanką wody.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat nie jet przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży lub karmiących piersią.

Stosowanie preparat może obniżyć poziom cukru we krwi. Dlatego w celu uniknięcia hipoglikemii zalecana jest ostrożność w pierwszym okresie używania, szczególnie dla cukrzyków leczonych insuliną. Przy przestrzeganiu zalecanego dziennego spożycia nie ma ograniczeń do przewlekłego stosowania. W celu uniknięcia podwyższonej tolerancji na składniki suplementu wskazana jest miesięczna przerwa po trzech mięsiącach stosowania preparatu.
 

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym i zaciemnionym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może byc stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 957 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Regen - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas alfa-liponowy

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Diabetologia

Działanie :

uzupełnia dietę w kwas alfa-liponowy

Wskazania:

Suplement diety. Uzupełnienie codziennej diety w kwas alfa-liponowy. Preparat polecany dla diabetyków, osobom z chronicznym schorzeniem wątroby, osobom z chronicznym schorzeniem układu nerwowego, przy nadmiernym wysiłku fizycznym.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie rano, popić szklanką wody.   Przy przestrzeganiu prawidłowego spożycia nie ma ograniczeń do przewlekłego stosowania. W celu uniknięcia podwyższonej tolerancji na składniki suplementu wskazana jest miesięczna przerwa po trzech mięsiącach stosowania preparatu.   Uwaga! W celu uniknięcia nadmiernego obniżenia poziomu cukru zalecana jest ostrożność w pierwszym okresie używania, szczególnie u osób leczonych insuliną.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.