Odnovit, tabl., 60 szt+15 szt
10.32 zł

Odnovit, tabl., 60 szt+15 szt

Odnovit, tabl.,  60 szt+15 szt
Ostatnia cena produktu
10.32 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat zawiera substancje, które są niezbędne w procesie budowy tkanki chrzęstnej stawów.

Składniki

Siarczan glukozaminy, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), laktoza, sól sodowa karboksycelulozy usieciowana (nośnik), witamina C, hydroksypropylometyloceluloza (substancja żelująca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylajaca).

1 tabletka zawiera:
375 mg siarczanu glukozaminy,
15 mg witaminy C.

Właściwości składników

Dostarczona do organizmu:

  • glukozammina uczestniczy w tworzeniu i regeneracji tkanki chrzęstnej, budującej stawy,
  • witamina C wykazuje działanie przeciwutleniające oraz bierze udziała w biosyntezie kolagenu, tj. składnika tkanki łącznej występującego w chrząstkach, więzadłach i ścięgnach.

Odnovit jest zalecany:

  • osobom starszym,
  • kobietom w wieku menopauzalnym,
  • osobom intensywnie uprawiającym sporty obciążające stawy.

Zalecane dzienne spożycie

Przyjmować 2 tabletki dwa razy na dobę przez 6 tygodni. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania kontynuować stosowanie produktu w dawce 1do 2 tabletek dwa razy dziennie do 12 tygodni. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Maksymalna porcja do spozycia w ciągu dnia wynosi 4 tabletki.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować u dzieci.

W pojedynczych przypadkach stwierdza się wrażliwość na glukozaminę.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze do 25oC.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

POLFA KUTNO-LEKI
Sienkiewicza 25
99-300 Kutno

Odnovit - zastosowanie i działanie

Skład:

siarczan glukozaminy witamina C (kwas askorbinowy)

Postać:

tabletki proszek do sporządzania roztworu

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Reumatologia Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Działanie :

uzupełnia codzienną dietę w glukozaminę

Wskazania:

Preparat może być stosowany profilaktycznie przez osoby intensywnie obciążające swoje stawy - aktywnie wypoczywające, uprawiające sport, a także przez osoby starsze i osoby z nadwagą lub otyłością. Nie stosować u dzieci.

Dawkowanie:

Doustnie. Saszetki.Przed spożyciem zawartość saszetki należy rozpuścić w 1/2 szklanki wody. Przyjmować 2 saszetki na dobę przez 6 tygodni. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania kontynuować stosowanie preparatu w dawce 1 do 2 saszetek dziennie do 12 tygodni.   Tabletki. Przyjmować 2 tabletki 2 razy na dobę przez 6 tygodni. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania kontynuować stosowanie produktu w dawce 1 do 2 tabletek dziennie do 12 tygodni. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.