Natura Mix żeń-szeń, proszek, 2,5 g, 20 saszetek
45.99 zł

Natura Mix żeń-szeń, proszek, 2,5 g, 20 saszetek

Natura Mix żeń-szeń, proszek, 2,5 g, 20 saszetek
Ostatnia cena produktu
45.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety.

Składniki

2 saszetki zawierają mleczko pszczele liofilizowane 160 mg, liofilizowany wyciąg z korzenia żeń-szenia 120 mg, suchy wyciąg z borówki czernicy 40 mg, liofilizowany wyciąg z korzenia eleuterokoka kolczastego 24 mg.

 

Właściwości składników

Natura Mix żeń-szeń ma działanie tonizująco- energetyzujące dzięki połączeniu mleczka pszczelego z fitokompleksami roślinnymi dostarczającymi składniki czynne, oligoelementy, minerały i inne substancje biologicznie czynne, które wpółdziałając ze sobą są pomocne w:

  • aktywowaniu procesów energetycznych organizmu;
  • wspieraniu procesów enzymatycznych i metabolicznych przy równoczesnym sprzyjaniu ochronie przed wolnymi rodnikami.

W szczagólności, wyjątkowe liofilizowae mleczko pszczele Aboca (odpowiada 500mg świeżego mleczka pszczelego) wyprodukowane w nieskażonych rejonach z użyciem naturalnych technik pszczelarskich, oraz liofilizowane wyciągi z żeń-szenia i eleuterokoka kolczastego działają tonizująco i adaptacyjnie, natomiast suchy wyciag z borówki czernicy (odpowiadający 24g świeżych borówek) chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.

Produkt wskazany dla dorosłych w okresie intensywnej nauki lub pracy, dla osób uprawiających sport i we wszystkich szczególnie stresujacych sytuacjach, do których organizm musi się przystosować.

Zalecane dzienne spożycie

Zaleca sie spożywanie 1-2 saszetek dziennie, najlepiej rano, których zawartość należy rozpuścić w wodzie. Po otwarciu, opakowanie można przechowywać przez kilka dni w lodówce.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

ABOCA AZIENDA AGRARIA
Via Dela Liberta 37/ter
06010 Pistino di Citerna

Natura Mix Żeń-szeń - zastosowanie i działanie

Skład:

liofilizowany wyciąg z korzenia żeń-szenia suchy wyciąg z borówki czernicy liofiliozowany wyciąg z korzenia eleuterokoka kolczastego mleczko pszczele liofilizowane

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki pobudzające organizm wzmacnia organizm

Wskazania:

Suplement diety. Natura Mix żeń-szeń jest specyficznym produktem, który dostarcza osobom dorosłym odpowiedni ładunek energii, by lepiej stawić czoło sytuacjom związanym z intensywnym okresem pracy, nauki oraz w czasie wysiłku fizycznego. Natura Mix żeń-szeń jest ponadto użyteczny we wszystkich szczególnych substancjach stresujących, do których organizm musi się przystosować.

Dawkowanie:

Doustnie. Zaleca się spożywanie 1-2 saszetek dziennie, najlepiej rano, których zawartość należy rozpuścić w wodzie. Po otwarciu opakowania saszetkę można przechowywać przez kilka dni w lodówce.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.