Curasept, płyn do płukania jamy ustnej, ADS 220, 200 ml
29.39 zł

Curasept, płyn do płukania jamy ustnej, ADS 220, 200 ml

Curasept, płyn do płukania jamy ustnej, ADS 220, 200 ml
Ostatnia cena produktu
29.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Płyn do płukania przeznaczony do długoterminowej kuracji przeciwdziałającej powstawaniu płytki nazębnej. Stężenie chlorheksydyny 0,2%.

Skład według INCI

woda, xylitol, glikol propylenowy, PEG-40, rycynus uwodorniony, kwas askorbinowy, diglukonian chlorheksydyny, środek zapachowy, poloksamer 407, metydisulfonian sodu, cytrynian sodu, C.I.42090.

Przeznaczenie

  • zalecany jako dodatkowa chemiczna obrona przed tworzeniem płytki nazębnej w przypadku podrażnienia lub zapalenia dziąseł oraz jamy ustnej, a także przed i po zabiegach stomatologicznych.
  • polecany dla osób cierpiących na parodontozę, noszących protezy zębowe, implanty, aparaty ortodontyczne.
  • płyn nie zawiera alkoholu dlatego może być stosowany przez dzieci.

Stosowanie

Płukać jamę ustną przez około 1 minutę 1 łyżką stołowa nierozcieńczonego płynu. Powtarzać dwa razy dziennie, rano i wieczorem po głównych posiłkach. Produkt najlepiej stosować po zwykłej higienie jamy ustnej.

Uwagi

Nie połykać. Nie stosować w połączeniu z pastami zawierającymi SDS.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h