Simax, szklana butelka + smoczek, 0 m+, 220 ml
6.49 zł

Simax, szklana butelka + smoczek, 0 m+, 220 ml

Simax, szklana butelka + smoczek, 0 m+, 220 ml
Ostatnia cena produktu
6.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Butelka szklana SIMAX szeroko-otworowana gwintowana, pojemność 220ml. Skała i dekoracja malowana lub relief, z nakrętką i podkładką z PP.

Wiek: 0 miesięcy +

Kod producenta: 8205

Stosowanie produktu

Przed pierwszym użyciem: rozmontowane części butelki i smoczek wygotować we wrzątku przez około 10 minut. W smoczkach fabrycznie nie dziurkowanych- wykonać na szczycie 3 otwory rozgrzaną igłą osadzoną w korku. Co kilka dni kontrolować przelotowość otwórw.

Przechowywać na sucho: Butelki zamknięte nakrętkami, smoczki w wygotowanym zamykanym naczyniu najlepiej szklanym.

Po użyciu: jak najszybciej oczyścić z resztek pokarmu i wypłukać chłodną wodą. Po rozmontowaniu myć gorącą wodą i szczotką do butelek i smoczków. W polskich warunkach najskuteczniejsza jest dezynfekcja termiczna- gotowanie, polewanie wrzątkiem. Nie używać w tym celu żadnych płynów dezynfekujących (chemicznych). Nie myć detergentami. Niemowlę zawsze karmić na ręku. Nigdy nie pozostawiać bez nadzoru dziecko pijące samodzielnie z butelki (niebezpieczeństwo zachłyśniecia się). Nie pozwalać też, aby dziecko zasypiało z butelką (groźba wczesnej próchnicy zębów).

Uwagi i środki ostrożności

Każde niemowle powinno być jak najdłużej karmione pokarmem matki. Dopiero gdy nie jest to możliwe, do karmienia stosować można butelki szklane z kauczukowym smoczkiem w kształcie anatomicznym.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h