Mustela Sun, krem ochronny dla noworodków, SPF 50+, 75 ml
69.29 zł

Mustela Sun, krem ochronny dla noworodków, SPF 50+, 75 ml

Mustela Sun, krem ochronny dla noworodków, SPF 50+, 75 ml
Ostatnia cena produktu
69.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Krem do ochrony skóry twarzy i ciała noworodków, niemowląt i dzieci w każdych warunkach słonecznych.
Szczególnie polecany dla noworodków i niemowląt przy pierwszym kontakcie ze słońcem.

Skóra jako narząd ma specyficzną „pamięć” i szkody spowodowane przez słońce w okresie dzieciństwa są nieodwracalne, kumulują się objawiając w późniejszym okresie dorosłości. Przed osiągnięciem wieku 18 lat skóra absorbuje 50% promieniowania słonecznego, jakie przyjmie w ciągu całego życia i dlatego w tym okresie potrzeba jej szczególnej ochrony.

Kosmetyki Mustela SUN chronią skórę na dwa sposoby:

  1. Zewnętrzna ochrona, dzięki naturalnym filtrom pochłaniającym szerokie spektrum promieniowania ( Ir- podczerwień / fale długie i krótkie UVA / UVB.), złożonych z nowej generacji mineralnego ekranu słonecznego. ( Dwutlenek Tytanu i Tlenek Cynku). Ekran ten odbija promienie słoneczne blokując ich przenikanie
  2. Ochrona wewnątrzkomórkowa: Unikalna kombinacja Soli Cynku i Witaminy E w połączeniu z naturalnymi aktywnymi składnikami ( Aloe Vera i Fitosteroli Sojowych) wzmacnia:
  • naturalne mechanizmy obronne skóry takie jak Białko P53 (integralności komórkowej) i komórki Langerhansa ( uwolnienia komórek)
  • neutralizację wolnych rodników, które powodują przedwczesne starzenie się skóry.


  • Wodoodporne i światłotrwałe ( nie tracą swych właściwości podczas długotrwałego naświetlania promieniami słonecznymi).
  • Hypoalergiczne – przebadane, aby zminimalizować wystąpienie reakcji alergicznych.
  • Testowane pod kontrolą dermatologiczną,
  • Mogą być stosowane przez osoby z atopowym zapaleniem skóry.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h